با تبریک سال نو🌷 برای دریافت وام تماس بگیرید.

نمونه قرارداد خرید و فروش وام | قرارداد وام شخصی

قرارداد خرید و فروش وام

سرفصل‌های مقاله

با توجه به سخت تر شدن شرایط بانک ها برای پرداخت وام فوری پدیده خرید و فروش وام افزایش قابل توجه ای داشته است و مردم بیشتر به این سمت رو آورده اند.ما چند نمونه قرارداد خرید و فروش وام رو برای شما آماده کرده این تا اگه قصد خرید و فروش وام دارید بتونید با خیالی راحت و آسوده این کار رو انجام بدید.همچنین شما میتونید از موسسه حقوقی توانگر وام با سند خودرو در کمتر از یک ساعت دریافت کنید.

قرارداد خرید و فروش وام در چه زمانی استفاده میشود؟

در شرایطی ممکنه که شما امتیاز وامی رو داشته باشید اما تمایلی برای دریافت این وام نداشته باشید و یا حتی شرایط دریافت این وام رو نداشته باشید و بخواهید که این وام رو به شخص دیگه ای منتقل کنید. در این شرایط مثل تمام خرید و فروش های دیگ شما باید قراردادی رو منعقد کنید که خیال هر دو طرف راحت باشه.

چرا باید قرارداد خرید و فروش وام انعقاد کنیم؟

طبیعتا برای هر خرید و فروشی نوشتن یک قرارداد کاری مهم و واجب است تا بعد از انجام اون معامله مشکلی برای طرفین پیش نیاد. پس بهتره که قبل از انجام خرید و فروش وام شخصی قراردادی رو انعقاد کنید و تمام شرایط و مباحث رو در قرارداد خودتون به صورت کامل و واضح بنویسید تا مشکلی پیش نیاد.یکی از خدمات موسسه حقوقی توانگر پرداخت وام با سند مسکونی است که شما میتونید به راحتی در کمتر از یک روز بدون نیاز به ضامن و یا چک وام دریافت کنید.

در قرارداد خرید و فروش وام چه بند هایی وجود دارد؟

در این قرارداد شما باید تمام شرایطی که توافق کردید برای انجام این معامله رو به صورت کامل بنویسید تا مشکلی برای هیچ کودوم از طرفین پیش نیاد.

۱.یکی از اصلی ترین مباحث در قرارداد خرید و فروش وام هزینه های موجود است.هزینه هایی مثل کارمزد وام، هزینه تشکیل پرونده و … این هزینه ها باید به صورت کامل مشخص شود که برعهده چه کسی است.

۲.مبحث دوم که از اهمیت زیادی برخوردار است مبلغ فروش وام است. در خرید و فروش وام معمولا فروشنده درصدی از مبلغ وام رو به عنوان مبلغ فروش وام در نظر میگیره و روال کار هم به این شکل است که بعد از این فروشنده وام مبلغ رو دریافت کرد بعد از کسر این مبلغ وام رو به حساب فروشنده واریز میکنه.

مبلغ فروش وام و نحوه دریافت اون هم باید به صورت کامل در قرارداد ذکر بشه.

۳. یکی از مهم ترین بند ها در قرارداد خرید و فروش وام تعهد های خریدار و فروشنده است.تعهداتی مثل زمان واریز مبلغ وام به حساب خریدار که حتی برای دیرکرد واریز این مبلغ نیز میتونید خسارتی رو در قرارداد مشخص کنید

همچنین خریدار هم باید تعهداتی مثل پرداخت قسط های وام در زمان مشخص به فروشنده بده تا فروشنده دچار خسارت نشه.

تضمین در قرارداد خرید و فروش وام

معمولا در قرارداد خرید و فروش وام تضمینی از خریدار وام میگیرند تا تضمین کنه که خریدار مبلغ وام رو برمیگردونه و این تضمین میتونه در رهن رفتن سند خونه و یا خودرو باشه که شما میتونید نمونه قرارداد رهن خودرو رو مشاهده کنید.

همچنین در برخی موارد فروشنده به عنوان تضمین چک و یا سفته از خریدار دریافت میکند. که تمامی این تضمین ها باید به صورت کامل و واضح در قرارداد نوشته بشه.

همچنین اگه خریدار قادر به پرداخت وام نباشه فروشنده وام میتونه مطالبات و خسارات خودشون رو با رعایت کامل اصول حقوقی از خریدار مطالبه کنه.

نمونه قرارداد خرید و فروش وام های مختلف

در زیر چند نمونه قرارداد خرید و فروش انواع وام های مختلف مثل وام شخصی، وام ازدواج، وام قرض الحسنه رو برای شما به همراه PDF  و فایل ورد به صورت رایگان برای شما آماده کرده ایم.

نکته مهم: امضا این قرارداد بهتره که در دفترخانه اسناد رسمی انجام بشه تا تمام مراحل کاملا قانونی انجام بشه.

نمونه قرارداد فروش وام ازدواج

موکل : آقای / خانم: ………………………………. فرزند …………………………. بشناسنامه شماره ……………. متولد ……………….. صادره از …………….. به شماره ملی ………………….. ساکن ……………………………………………………………….

وکیل : آقای / خانم: ………………………………. فرزند …………………………. بشناسنامه شماره ……………. متولد ……………….. صادره از …………….. به شماره ملی ………………….. ساکن ………………………………………………………………

مورد وکالت: با رعایت جمیع جهات قانونی و ارائه مدارک مثبته و مورد نیاز و در صورت فقد هرگونه منع قانونی مراجعه به بانک ……… شعبه …………………… و اقدام در خصوص انجام امور و عملیات بانکی یک فقره حساب بانکی انتقالی بشماره …………………………. از بانک ……………………… به بانک یاد شده حسب الاظهاره و افتتاح هرنوع حساب نام و برای موکل تحت هر شماره و مشخصه و خصوصیت در راستای خرید مسکن و برداشت و دریافت هر مقدار وجه ولی بکرات از حساب تعیین شده و مشخص شده بنام موکل در خصوص موضوع مذکور و واریز هر مقدار وجه ولو بکرات به حساب افتتاح شده و انجام کلیه امور و مراحل بانکی مورد نیاز و اخذ و دریافت هر میزان و مقدار وام و تسهیلات بانکی تحت هر عنوان بابت خرید واحد مسکونی و انعقاد هر یک از عقود و عملیات بانکی تحت هر عنوان و اسم و به هر نحو و ترتیب و شرط و قید و مدت و اخذ و دریافت کلیه اسناد و مدارک مربوطه بانکی تحت هر نام و با حق مراجعه به هر یک از بنگاههای املاک و دفاتر مشاورین املاک و دفاتر اسناد رسمی و دیگر ادارات، مراجع و مقامات ذیربط و اقدام در خصوص خریداری نمودن و قبول انتقال رسمی شش دانگ …………………………………………. با جمیع متعلقات و نمائات و منضمات و حقوق و مختصات و مشاعات و لواحق و توابع و آب و برق و گاز آن از هر شخص حقیقی و حقوقی ولو خود وکیل مرقوم بنام و برای موکل و به هر قیمت و شرط و نحو و ترتیب و اسقاط کافه خیارات ولو خیار غبن بهر درجه و مقدار و قبض و تصرف مبیع و تادیه ثمن و با قبول کلیه شروط و قیود و تعهدات و الزامات و مندرجات و مفاد سند رهنی «بداهتاً در صورت در رهن و وثیقه بودن ملک و رقبه مد نظر برای خرید» و اخذ و دریافت کلیه اسناد و مدارک منجمله سند مالکیت دفترچه ای از اداره ثبت اسناد و املاک و به رهن و وثیقه گذاردن تمامی ششدانگ رقبه خریداری شده بنام موکل با جمیع متعلقات و نمائات و منضمات و حقوق و مختصات و مشاعات و لواحق و توابع آن و با هر پلاک و مشخصه ثبتی و عرفی تعیین شده برای ملک و امتیازات و اشتراکات منصوبه در ان که خود وکیل آنها را ارائه و تعرفه و اعلام می کند.

نزد بانک یاد شده و به هر نحو و ترتیب و شرط و قید و مدت اعطاء اختیارات لازمه ببانک و وصی و وکیل قراردادن بانک در وصول مطالبات و عنداللزوم اخذ و دریافت انشعابات آب و برق و گاز و تلفن و نصب آن در رقبه مذکور خریداری شده بشرح موصوف و انجام کلیه امور ساختمانی مورد نیاز در شهرداری و اخذ و دریافت انشعابات آب و برق و گاز و تلفن و نصب آن در رقبه مذکور خریداری شده بشرح موصوف و انجام کلیه امور ساختمانی مورد نیاز در شهرداری و اخذ و دریافت پایان کار و تمدید و تجدید پروانه ساختمانی و اخذ مجوزات و استعلامات لازمه و مفاصا حساب های مربوطه و تأدیه کلیه هزینه ها و مخارج قانونی و سپردن هر گونه تعهد و تصدیق امضاء و انعقاد قرارداد با مهندس ناظر و ساختمانی و اخذ و دریافت پروانه ساخت و تخریب و هر نوع پروانه ساختمانی تحت هر اسم، عدم خلاف و پایان کار و تمدید و تجدید آنها و احداث بنا و مستحدثات و عنداللزوم و با توجه به نوع رقبه، اخذ و تشکیل پرونده و تعقیب و پیگیری پرونده های متشکله و شرکت در کمیسیون ها و هیأت ها و اتخاذ هر نوع تصممی بجای موکل و عنداللزوم تفکیک و افراز رقبه مذکور و اخذ و دریافت و امضای صورتمجلس های تنظیمی و قیام و اقدام به تمامی تشریفات مورد لزوم و اتخاذ هر نوع تصمیم به جای موکل و همچنین مراجعه به هر یک از بانک ها و مؤسسات و صندوق ها و شرکت های مالی و اعتباری و اقدام در خصوص اخذ و دریافت وام آزاد فوری و تسهیلات موسوم به جعاله و تعمیراتی و انعقاد هر یک از عقود و قراردادها و عملیات بانکی و مالی و اعتباری به هر نحو وترتیب و شرط و قید و مدت و مبلغ و افتتاح حساب و برداشت از حساب و اخذ کلیه اسناد و مدارک و انجام کلیه مکاتبات و مراودات و پس از تثبیت مالکیت موکل و رفع تمامی معاذیر قانونی و بداهتاً فک رهن نمودن و پرداخت بدهی ها و مطالبات بانک و یا جلب موافقت بانک مذکور، اقدام به انجام هر نوع معامله اعم از فروش و انتقال قطعی اجاره و رهن و صلح و تقسیم و دیگر عقود و ایقاعات و قراردادها نسبت به سهمی مالکانه موکل در رقبه موصوف با جمیع حقوق و مختصات و مشاعات و لواحق و توابع و آب و برق و فاضلاب و گاز و تلفن منصوبه در آن با جمیع حقوق ناشیه و ودایعو سپرده های احتمالی که مشخصات و خصوصیات دقیق ثبتی، عرفی و اداری آنها را خود وکیل تعرفه و اعلام می نماید. به هر شخص و با هر شخص و نزد هر شخص ولو خود وکیل و به هر قیمت و شرط و مدت و کمیت و کیفیت و اسقاط کافه خیارات ولو خیار غبن به هر درجه و مقدار و تسلیم مورد معامله و مبیع و اخذ بها و قبض ثمنو سپردن هر گونه تعهد و ضمانت کشف فساد و قیام و اقدام به تمامی تشریفات مورد لزوم عند اللزوم اخذ سند مالکیت دفترچه ای اعم از اصل یا المثنی وفق موازین قانونی و همچنین اصلاح آن و امضاء ذیل کلیه اوراق و اسناد و مدارک و دفاتر مربوطه، ضمناً موکل ضمن عقد خارج لازم حق عزل وکیل را به مدت پنجاه سال کامل خورشیدی از خود سلب نمود.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم دارای اختیارات تامه در خصوص مورد وکالت و لوازم آن از جمله حق توکیل به غیر ولو کراراً  جزئاً او کلاً می باشد و اقدام و امضاء وی به جای اقدام و امضاء موکل معتبر است. مدلول این سند فقط در نفس وکالت مؤثر است.

بتاریخ …. / …. / ………… هجری شمسی.

دانلود قرارداد خرید و فروش وام ازدواج فایل PDF

دانلود قرارداد خرید و فروش وام ازدواج فایل Word

نمونه قرارداد وام قرض الحسنه

شما میتونید برای دانلود این قرارداد از لینک های زیر استفاده کنید. این قرارداد رو برای شما به دو صورت PDF و Word آماده کردیم تا اگه نیازی به تغییرات دارید بتونید به راحتی این تغییرات رو در قرارداد خودتون اعمال کنید.

دانلود قرارداد خرید و فروش وام قرض الحسنه فایل PDF

دانلود قرارداد خرید و فروش وام قرض الحسنه فایل Word

دریافت وام از موسسه حقوقی توانگر

همچنین شما میتونید برای دریافت وام از طریق موسسه حقوقی توانگر هم اقدام کنید. موسسه ما با ۱۵ سال سابقه قابل استعلام در زمینه پرداخت انواع وام های مختلف مثل وام طلا، وام با سند ماشین و وام با سند مسکونی فعالیت میکنه.

تمام فعالیت های این مجموعه به صورت کاملا قانونی و شرعی انجام میشود.

اشتراک گذاری
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *