وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

سرفصل‌های مقاله

در این مقاله به بررسی شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده می‌پردازیم. این وام یکی از محبوب‌ترین وام‌های بانک رسالت است که به دلیل شرایط آسان و بدون نیاز به ضامن، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همان طور که از نام وام پیداست، این وام در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به وام‌های دیگر پرداخت می‌شود. وام‌ فوری بانک رسالت یکی از بهترین وام‌ها برای زمانی است که نیاز فوری به مقدار مشخصی پول دارید و نمی‌توانید آن را به دست بیاورید. خوشبختانه این وام در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک هفته واریز می‌شود.

شرایط کلی دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

برای دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده، باید شرایط خاصی داشته باشید. این شرایط برای اینکه شامل وام شوید لازم است. در صورتی که شرایط را داشته باشید، پس از اقدام برای دریافت وام، کارها با سرعتی باورنکردنی پیش می‌رود.

 • دارنده حداقل سن 22 سال و حداکثر سن 60 سال باشید.
 • فرم درخواست وام را تکمیل و به شعب بانک رسالت ارائه کنید.
 • مدارک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه و گواهینامه را ارائه دهید.
 • سفته الکترونیکی به میزان مبلغ درخواستی تهیه کنید.
 • اعتبارسنجی در سامانه مرآت را انجام دهید و حداقل امتیاز “متناسب” را دریافت کنید.

در جدول زیر تمام شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده رو برای شما آماده کرده ایم.

نام بانکبانک رسالت
حساب سپرده لازمقرض الحسنه
مدت زمان خواب سپردهحداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه
میزان سود۲ درصد + ۲ درصد کارمزد
سقف وام۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نسبت مبلغ وام به میزان سپردهبا خواب سپرده در بازپرداخت ۱۲ ماهه و به ازای هر ۶ ماه خواب سپرده، ۱۰۰٪ افزایش ارزش‌گذاری محل سپرده به شما تعلق می‌گیرد. همچنین، هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ قسط به مدت بازپرداخت افزوده می‌شود..
حداکثر زمان بازپرداخت

۶۰ ماه
هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ قسط به مدت بازپرداخت افزوده می‌شود.

مسدودی سپردهندارد

 

مبلغ وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

مبلغ وام فوری بانک رسالت بدون سپرده بدون در نظر گرفتن ضامن، از 5 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان است. مدت بازپرداخت این وام نیز از 6 ماه تا 36 ماه می‌باشد.

نرخ سود وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

بسیاری از بانک‌ها سپرده های خود را با نرخ سود بالای 20 درصد ارائه می دهند. این در حالی است که در بانک رسالت نرخ سود وام فوری، 2 درصد است. این نرخ سود، نسبت به سایر وام‌های بانکی بدون ضامن، بسیار پایین‌تر است. علاوه بر این بانک رسالت برای پرداخت وام سخت‌گیری به خرج نمی‌دهد و با حداقل شرایط ضمانت ممکن این کار را انجام می‌دهد. در این راستا شرایطی مانند سفته الکترونیک و چک ضمانت را فراهم کرده است تا وام در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد.

مدارک و نحوه ثبت نام وام فوری بدون سپرده بانک رسالت

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

برای دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده، ابتدا از طریق بانک اعتبار سنجی می‌شوید. این اعتبار سنجی از این جهت است که بانک از توانایی بازپرداخت اقساط وام شما اطمینان حاصل کند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی، بانک رسالت هم در این عرصه پیشرفت داشته است و تقریبا تمامی مراحل را می‌توان از طریق اینترنت و آنلاین انجام داد. درنتیجه دیگر نیازی به اتلاف زمان و ایستادن در صف‌های طولانی نیست. مدارک زیر برای اعتبارسنجی و دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده لازم است.

 1. فرم تکمیل شده درخواست وام
 2. کپی کارت ملی و شناسنامه
 3. گواهینامه اشتغال به کار
 4. مدارک نشان‌دهنده وضعیت مالی مانند پرینت گردش حساب

نحوه ثبت‌نام برای دریافت وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

برای ثبت‌نام در وام فوری بانک رسالت بدون سپرده، می‌توانید به یکی از شعب بانک رسالت مراجعه کنید یا از طریق اپلیکیشن آی‌کاپ اقدام نمایید. در این اپلیکیشن، می‌توانید شرایط خود را ارزیابی کنید و در صورت واجد شرایط بودن، درخواست وام خود را ثبت نمایید. البته شرط اساسی دریافت وام این بانک داشتن حساب آن است. پس اگر حساب ندارید ابتدا باید حساب باز کنید. پس از آن تمامی مراحل را به صورت اینترنتی می‌توانید انجام دهید. بانک رسالت روند اعتبارسنجی را از طریق سامانه مرآت انجام می‌دهد. سپس بر اساس امتیازی که کسب کرده‌اید، میزان وامی که به شما تعلق می‌گیرد و همچنین اینکه نیاز به ضامن باشد یا نه، تعیین می‌شود. در نهایت با امضا سفته الکترونیک در برنامه آی کاپ ویگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک نخواهید داشت.

آدرس اینترنت بانک، بانک قرض‌الحسنه رسالت

امروزه با حضور وسیع وب اپلیکیشن‌های اینترنت بانک، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نیست. خوشبختانه با استفاده از اینترنت بانک هم در زمان و هم در هزینه صرفه‌جویی می‌شود. همچنین در هرجایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، به سادگی قادر به انجام کارهای بانکی‌تان هستید. برای ورود به اینترنت بانک، بانک قرض‌الحسنه رسالت، به آدرس https://ibank.rqb.ir/ مراجعه کنید. البته در نظر داشته باشید که برای استفاده از اینترنت بانک، ابتدا لازم است حتما حساب این بانک را داشته باشید و اینترنت بانک آن را فعال کرده باشید. زیرا برای ورود باید نام کاربری و رمز داشته باشد.

مزایای وام فوری بانک رسالت بدون سپرده

وام فوری بانک رسالت مزایای بسیار زیادی دارد که مردم را از گرفتن وام از سایر بانک‌ها بی‌نیاز کرده است. به گونه‌ای که حتی با مبالغی که روزانه خرج می‌کنید اگر بر روی حساب بانک رسالت‌تان باشد، برای دریافت وام اعتبار کسب می‌کنید. وام‌های فوری بلافاصله پس از اتمام مراحل اعتبارسنجی و امضای سفته الکترونیک نهایتا تا یک روز پرداخت می‌شوند. میزان سود این وام‌ها بسیار کم و 2 تا نهایتا 4 درصد است. مدت بازپرداخت وام نیز از 12 تا 60 ماه متغیر و قابل انتخاب است. برخی از مهمترین مزایای این وام به شرح زیر است.

 • اعطای وام بدون نیاز به ضامن
 • مبلغ وام بالا
 • مدت بازپرداخت طولانی
 • نرخ سود پایین
 • روند دریافت وام آسان

جمع‌بندی

وام فوری بانک رسالت بدون سپرده یکی از گزینه‌های مناسب برای دریافت وام بدون ضامن است. این وام، با پرداخت سریع، نرخ بهره کم، میزان بالای اعطای وام، مدت بازپرداخت طولانی و شرایط ثبت نام آنلاین بهترین وام موجود در کشور است. این وام دارای شرایط آسان و مزایای متعددی است که به ندرت می‌توان وام مشابه آن را پیدا کرد. همچنین برای کسانی که به شدت نیاز فوری به پول دارند، این وام بهترین گزینه است. اگر شما شرایط دریافت این وام را دارید، می‌توانید با مراجعه به شعب بانک رسالت یا از طریق اپلیکیشن آی‌کاپ، درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین شما میتوانید در سریع ترین زمان وام با سند ملکی و وام با سند خودرو از موسسه حقوقی توانگر دریافت کنید. برای دریافت این وام شما نیاز به داشتن ضامن و یا سپرده ندارید و فقط با یکی از اسناد گفته شده به همراه یک برگ چک میتوانید وام دریافت کنید.

اشتراک گذاری
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *