وام فوری

وام آزاد

شما میتوانید در موسسه حقوقی توانگر به هر میزانی که نیاز دارید وام آزاد دریافت کنید، این وام به هر مبلغی که شما نیاز داشته باشید از حداقل ۲۰۰ میلیون تومان تا ۵۰ میلیارد تومان قابل پرداخت است. این وام به صورت فوری پرداخت میشود و تمامی مراحل آن به صورت کاملا قانونی و شرعی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود.

شرایط کامل دریافت وام آزاد فوری

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید. داشتن یکی از سند های ملک،خودرو، طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

همچنین وام آزاد فقط در تهران، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

شرایط دریافت وام آزاد با سند ملک مسکونی و اداری

ملک تهران و کرج

ملک ارزنده حومه تهران ( ارزش ملک بالای ۳ میلیارد )

اسناد تجاری و زمین پرداخت نمیشود.

در صورتی که ملک شما در حومه تهران است برای دریافت وام داشتن دسته چک الزامی میباشد.

داشتن سند تک برگ، بنچاق، پایان کار الزامی میباشد.

در صورت دانگی بودن، حضور تمام افراد الزامی میباشد.

سند در رهن نباشد.

به صورت وکالتی انجام نمیشود.

شرایط دریافت وام آزاد با سند ماشین و خودرو

پلاک خودرو باید تهران باشد و آدرس درج شده در برگه سبز خودرو باید داخل تهران باشد.

( پلاک حومه تهران و کرج به هیچ عنوان پرداختی انجام نمیشود. )

داشتن دسته چک الزامی میباشد.

مدل خودرو باید بالای ۱۳۹۰ باشد.

ارزش روز خودرو باید بالای ۴۰۰ میلیون تومان باشد. ( وام زیر ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت نمیشود. )

با تمام خودرو های ایرانی و خارجی بالای ۴۰۰ میلیون تومان میتوانید وام دریافت کنید.

وام فقط روی خودرو های سواری پرداخت میشود. ( تاکسی و وانت پرداخت نمیشود. )

وام آزاد چیست؟

معمولا وام ها توسط بانک ها به اشخاص پرداخت میشود و شرایط خاصی رو برای دریافت آن باید داشته باشید اما وام آزاد توسط اشخاص و موسسات وام آزاد پرداخت میشود. این وام برخلاف وام های بانکی در سریع ترین زمان ممکن یعنی بین یک ساعت الی ۲ روز پرداخت میشود.

همچین دریافت وام آزاد شرایط آسان تری دارد و زمانی که نیاز به نقدینگی فوری دارید میتوانید از وام آزاد استفاده کنید.

وام آزاد

شرایط دریافت وام آزاد چیست؟

برای دریافت وام ازاد از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به داشتن سند ملک تهران و یا خودرو پلاک تهران یا طلا دارید.

شما میتوانید ۶۰ الی ۷۰ درصد ارزش سند خودتون را وام آزاد فوری دریافت کنید. معمولا وام با سند خودرو یک روزه و برای سند ملک ۲ روزه پرداخت میشود.

توجه داشته باشید که وام آزاد موسسه حقوقی توانگر فعلا فقط در تهران پرداخت میشود و در استان ها و شهرستان های دیگر قابل پرداخت نمیباشد.

مزایای دریافت وام آزاد

بر خلاف بانک ها که شرایط بسیار سختی برای پرداخت وام دارند و شما برای پرداخت وام نیاز به ضامن، سپرده و… دارید میتوانید فقط با سند خودرو و یا وام با سند ملکی خودتون وام آزاد دریافت کنید.

همچنین از مزایای دیگر این وام میشه به پرداخت فوری آن اشاره کرد. معمولا دریافت وام از بانک ها در کمترین حالت نیاز به یک ماه زمان دارد ولی شما میتوانید وام آزاد رو یک روزه دریافت کنید.

همچنین شما نیازی به ضمانت های دیگری مانند فیش حقوقی، جواز کسب و … ندارید و شما میتوانید با اسنادی که به موسسه ما ارائه میدهید وام دریافت کنید.

از دیگر مزایای وام آزاد میتوان به حفظ ارزش اسناد شما اشاره کرد که برای تامین نقدینگی خود نیازی به فروش اموال ندارید و با سند همان ملک یا خودرو میتوانید وام آزاد دریافت کنید.

دریافت وام آزاد فوری

چگونه وام آزاد فوری دریافت کنیم؟

وام آزاد توسط موسسه حقوقی توانگر به صورت کاملا قانونی و شرعی به شما پرداخت میشود. برای دریافت وام آزاد فوری کافیست با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم رو دریافت کنید.

پس از تماس با موسسه ما مشاورین ما توضیحات لازم رو به شما ارائه میدهند و اسناد شما رو بررسی میکنند اگر شرایط دریافت وام آزاد رو داشته باشید شما به موسسه ما دعوت میشوید و مراحل اداری دریافت وام آزاد در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود و شما میتوانید وام ازاد خودتون رو دریافت کنید.

انواع مختلف وام آزاد

شما میتوانید با اسناد مختلفی وام آزاد دریافت کنید. همچنین توجه داشته باشید که این اسناد به نام شما میماند و فقط در دفترخانه اسناد رسمی در رهن موسسه ما قرار میگیرند.

شما میتوانید با اسناد مختلفی این وام آزاد رو دریافت کنید.

  • سند خودرو پلاک تهران

  • سند ملک مسکونی تهران و کرج

  • وام طلا

  • سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ و ۲

شما با داشتن هر یک از اسناد بالا میتوانید در سریع ترین زمان ممکن وام آزاد دریافت کنید.

وام آزاد قانونی و شرعی است؟

همونطور که بالاتر به آن اشاره کردیم تمامی مراحل پرداخت وام آزاد فوری در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و قراردادی میان موسسه ما و شما نوشته میشود. همچنین این وام هیچگونه مشکل شرعی ندارد و شما میتوانید با خیال راحت وام آزاد را از موسسه ما دریافت کنید.

اقساط و سود وام آزاد به چه شکل است؟

ما در موسسه حقوقی توانگر سعی کرده ایم که بتوانیم راحت ترین شرایط رو برای دریافت وام فراهم کنیم. اقساط این وام کاملا بستگی به شما دارد و میتوانید اقساط این وام رو خودتون مشخص کنید.

سود این وام نسبت به بانک ها بیشتر است و نسبت به توافق شما با موسسه دارد.

همچنین با توجه به تورم روز افزون موجود در کشور سود این وام کاملا منطقی و براساس شرایط موجود در کشور مشخص میشود.

ملاحظات لازم در هنگام دریافت وام آزاد

با توجه به شرایط کشور و زیاد شدن موسسات پرداخت وام آزاد امکان کلاهبرداری در این موضوع و به خطر افتادن اموال شما بسیار زیاد است، موسسه حقوقی توانگر یک موسسه ثبت شده و کاملا قانونی است و تمامی مراحل با عقد قرارداد زیر نظر وکیل و در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود. همچنین شما میتوانید برای دریافت وام آزاد از کارشناسان ما مشاوره کاملا رایگان دریافت کنید.

به این مقاله امتیاز بدید.