وام با سند خودرو

وام با سند خودرو یکی از سریع ترین روش ها برای تامین نقدینگی و دریافت وام است. شما با داشتن سند خودرو پلاک تهران و دسته چک میتوانید در کمتر از ۱ روز وام با سند خودرو دریافت کنید.شما میتوانید بسته به ارزش خودروی خودتون از ۲۰۰ میلیون تومان تا ۱۰ میلیارد تومان در کمتر از ۱ روز وام دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط کافی است ویدیو زیر رو مشاهده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرایط وام با سند خودرو
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
وام روی سند خودرو

وام روی سند خودرو

دریافت وام با سند خودرو یکی از سریع ترین راه های دریافت وام فوری میباشد. در واقع شما میتوانید با ضمانت گذاشتن سند خودرو که در اختیار دارید در مدت زمان کمتر از یک روز وام با سند خودرو دریافت کنید. دریافت وام با خودرو یکی از راحت ترین راه های دریافت وام هست. دریافت وام با سند ماشین بدون ضامن هست و در اصل سند خودروی شما ضامن شما میباشد.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

وام با سند خودرو به چه خودرو هایی تعلق میگیرد؟

ما در موسسه حقوقی توانگر روی سند تمام خودرو های ایرانی و خارجی به شما وام میدیم. شما میتونید برای دریافت وام از سند خودرو های ایرانی، تا تمام خودرو های خارجی استفاده کنید و بین ۶۰ تا ۸۰ درصد ارزش خودرو خودتون، رو وام فوری دریافت کنید. در دریافت وام با سند خودرو شما میتونید از ۲۰۰ میلیون تومان تا هر مبلغی که خودرو شما ارزش داشته باشد، وام دریافت کنید و در دریافت وام هیچ محدودیتی برای شما وجود نداره.همچنین شما میتونید وام طلا روی طلاهای خودتون هم دریافت کنید.

دریافت وام با سند خودرو
نحوه بازپرداخت وام با سند خودرو

بازپرداخت وام با سند ماشین

در وام با سند ماشین نحوه بازپرداخت کاملا بستگی به شما و شرایط شما دارد.
شما میتونید مشخص کنید که به چه صورت قصد بازپرداخت این وام رو دارید و بسته به شرایط خودتون نوع بازپرداخت رو انتخاب کنید.

بازپرداخت وام با سند ماشین میتواند از یک ماه الی ۱۲ ماه باشد که در صورت خوش حسابی شما میتونید تا ۲۴ ماه هم این وام رو تمدید کنید.

همچنین شما میتونید به صورت مرحله ای هم وام خودتون رو پرداخت کنید. برای مثال میتونید بخشی از وام خودتون رو ماه اول پرداخت کنید بخش دیگ ای رو ماه سوم.
شرایط بازپرداخت متنوع از امکانات ویژه ای است که موسسه حقوقی توانگر برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا همه بتوانند از این وام استفاده کنند. همچنین این شرایط بازپرداخت علاوه بر وام با سند ماشین روی وام با سند ملکی هم به همین شکل است.

دریافت وام با سند خودرو و ماشین

دریافت وام با خودرو از موسسه حقوقی توانگر

بر خلاف بانک ها که شرایط سختی برای پرداخت وام دارند و اصلا شرایطی به نام وام با خودرو ندارند موسسه حقوقی توانگر این امکان رو برای مشتریان خود فراهم کرده است که بتوانند به راحتی با داشتن سند خودروی مدل ۹۰ به بالا و پلاک تهران وام آزاد دریافت کنند.این وام در کمتر از یک روز به مشتریان عزیز پرداخت میشود و شرایط متنوعی برای بازپرداخت وام در نظر گرفته است.

برای دریافت وام با خودرو فقط کافیه شرایط زیر رو داشته باشید. بعد از اطمینان از داشتن شرایط زیر میتونید با یکی از کارشناسان ما برای دریافت وام و راهنمایی های بیشتر تماس بگیرید.

حداقل و حداکثر پرداخت وام با ضمانت سند خودرو

 • ما در موسسه حقوقی توانگر هیج محدودیتی در پرداخت مبلغ وام نداریم، شما میتونید بستگی به ارزش واقعی خودرو خودتون از ما وام دریافت کنید.
 • برای مثال خودروی که ارزش واقعی آن ۱ میلیارد تومان باشد شما میتونید از حداقل ۲۰۰ میلیون تومان تا حداکثر 7۰۰ میلیون تومان وام فوری دریافت کنید.
 • همچنین اگه خودرو شما ارزش بیشتری داشته طبیعتا مبالغ بالاتری میتونید دریافت کنید. انجام مراحل پرداخت وام در کمتر از یک ساعت انجام میشود و شما میتونید یک روزه مبلغ مورد نیازتون رو همان روز دریافت کنید.
 • همچنین شما میتونید در موسسه ما با وام با سند ملکی هم دریافت کنید.

مراحل انجام دریافت وام روی سند خودرو به چه شکل است؟

شما میتونید همراه با مدارک شناسایی و مدارک خودرو خودتون به دفتر ما تشریف بیارید و بعد کارشناسی خودرو شما،

( برخلاف سایرین برای کارشناسی خودرو در دفتر ما هزینه ای بابت کارشناسی از شما دریافت نمیشه! )

بعد از انجام مراحل کارشناسی و بررسی صحت سند خودرو شما و ارزش گذاری سند خودروی شما در دفترخانه اسناد رسمی و زیر نظر وکیل در رهن قرار میگیره ولی سند و پلاک به نام خود شما باقی میمونه.

همزمان با در رهن قرار گرفتن سند خودرو شما مبلغ مورد نظرتون پرداخت میشه و شما میتونید نسبت به قرارداد خودتون مبالغ قسط وامتون با شرایط دلخواه خودتون پرداخت کنید. ( ماهانه، دوماه یکبار، سه ماه یکبار و یا حتی کل مبلغ رو در انتها پرداخت کنید. )

لازم به ذکر هست که تمامی مراحل از صفر تا صد زیر نظر 14 وکیل و در موسسه حقوقی توانگر انجام میشه و تمامی مراحل سند رهنی شما و غیره در دفترخانه اسناد رسمی مانند بانک کاملا شفاف انجام خواهد شد.

مزایای دریافت وام با خودرو

 • حفظ خودروتان و جلوگیری از ضرر فروش خودرو در این بازار که قیمت خودرو لحظه ای رو به افزایش است.
 • از پرداخت هزینه های مازاد بابت خلافی و نقل و انتقال سند به عنوان فروشنده جلوگیری میشود.
 • با جلوگیری از فروش خودرو و دریافت وام روی سند خودرو، شما همچنان میتونید از ماشینتون استفاده کنید و با بالا رفتن ارزش خودرو از ضرر مالی جلوگیری کنید.
 • شما به راحتی میتونید مبلغ مورد نیازتون رو در کمتر از یک روز بدون نیاز به انتقال سند در دفترخانه اسناد رسمی با عقود شرعی و قانونی دریافت کنید.

وام فوری با سند خودرو

 • وام با سند ماشین جزو وام هایی حساب میشود که خیلی سریع و فوری بدون نیاز به ضامن و گذروندن مراحل طولانی اداری دریافت کنید.
 • در وام روی سند خودرو شما در سریع ترین زمان ممکن یعنی کمتر از یک یا دو ساعت میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروی خودتون رو به راحتی وام دریافت کنید.
 • در دریافت وام فوری با سند خودرو شما نیاز به ضامن و سپرده بانکی ندارید و برای دریافت وام فقط نیاز به سند خودروی تهران و دسته چک هست.
 • هنگامی که شما وام با سند خودرو دریافت میکنید همچنان خودرو در اختیار خود شماست و میتونید از خودروی خودتون استفاده کنید همچنین نیاز به انتقال سند هم نیست و سند و پلاک خودرو به نام خود شما باقی میمونه.
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
سوالات متداول وام با سند خودرو

سوالات متداول درباره وام با سند خودرو

تنها مدارک که شما برای دریافت وام روی خودرو نیاز دارید مدارک شناسایی خودتون و مدارک خودروی شما هست.

دریافت وام با سند ماشین بدون نیاز به ضامن میباشد و در توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید.

در دریافت وام روی سند ماشین در موسسه حقوقی توانگر، سند خودرو به نام شما باقی میماند و فقط طبق قرارداد قانونی و در دفترخانه اسناد رسمی بخشی از سند در رهن موسسه ما قرار میگیرد.

شما میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروی خودتون وام دریافت کنید. سقفی برای پرداخت نداریم بسته به ارزش خودروی خودتون میتونید وام دریافت کنید.

خیر، درحال حاضر شما میتوانید تنها با ضمانت سند خودرو، از این موسسه وام دریافت کنید و این گونه تسهیلات با وام خودرو متفاوت میباشد.

وام با سند خودرو در کمتر از یک روز کاری و در چند ساعت پرداخت میشود.
معمولا بانک ها سند ماشین رو به عنوان ضامن برای وام قبول نمیکنند اما شما میتونید از موسسه حقوقی ما با سند ماشین خودتون وام دریافت کنید.