با تبریک سال نو🌷 برای دریافت وام تماس بگیرید.

وام با سند ملکی

یکی از راحت ترین راه های دریافت وام سریع وام با سند ملکی است، برای دریافت این وام شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید و فقط با داشتن سند تک برگ ملک مسکونی و اداری تهران و کرج وام با سند ملک دریافت کنید، برای دریافت وام این وام کافی است که شرایط زیر رو مطالعه کنید و پس از اطمینان از داشتن شرایط زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مراحل پرداخت وام شما رو انجام دهند.

شرایط دریافت وام با سند ملکی
پخش ویدیو
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

دریافت وام فوری با سند ملکی و سند مسکونی

معمولا دریافت وام همیشه زمانبر و سخت بوده به خصوص زمانی که شما نیاز مالی شدیدی دارید.اما ما در موسسه حقوقی توانگر در سریعترین زمان ممکن بر روی اسناد قابل استناد شما وام پرداخت میکنیم. یکی از روش های راحت و سریع گرفتن وام حتی با مبالغ سنگین دریافت وام با سند مسکونی و ملکی و اداری است.در موسسه ما شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

در صورتی که شما سند ملکی و یا سند مسکونی و اداری داشته باشید میتونید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن روی سند خودتون وام فوری دریافت کنید. مبلغ وام با سند ملکی متغیر است و بستگی به ارزش ملک شما داره شما میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از ارزش گذاری روی ملک خودتون مبلغ مورد نظرتون رو دریافت کنید. دریافت وام با سند ملکی 1403 در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و بدون نیاز به هیچگونه ضمانتی میباشد.

وام با سند ملکی

مزایای دریافت وام روی سند ملکی

گرفتن وام از بانک ها به شدت سخت و زمان بر و شرایطی طاقت فرسا دارد و برای کسانی که نیاز فوری

به سرمایه دارند مناسب نیست راه دیگر برای دریافت سرمایه آزاد مورد نظرتون فروش ملکتون است

که در این شرایط بازار شاید این روش هم به نظر عاقلانه نباشد شما به جای فروش ملک خودتون میتونید وام با سند ملکی دریافت کنید و از فروش عجله ای ملکتون پرهیز کنید و همچنان از ملک استفاده کنید. همچنین با افزایش روز افزون قیمت ملک، ملک خودتون رو حفظ کردید و هم مشکل مالی خودتون رو با دریافت وام روی ملک حل کردید و جلوی ضرر خودتون رو گرفتید.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
دریافت وام با سند ملکی 1402

چرا دریافت وام با سند ملکی 1403؟

با توجه به وضع بازار ملک و کم بودن خریدار ملک و شرایط سخت بانک ها برای پرداخت مانند ضامن های معتبر، داشتن حساب با کارکرد بالا، زمان بر بودن پرداخت وام، مراحل اداری زمان بر و طاقت فرسا، یکی از بهترین روش ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون گرفتن وام با سند ملکی و وام فوری میباشد که به جای فروش ملک خودتون میتونید با دریافت وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن نقدینگی مورد نیاز خودتون رو تامین کنید و همچنین از ملک مسکونی خودتون استفاده کنید.همچنین شما میتونید برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون از وام طلا هم استفاده کنید.

وام با سند ملکی بدون ضامن

وام با سند ملکی بدون ضامن

شاید در کشور ما شنیدن این جمله بدون ضامن کمی عجیب باشه معمولا در بانک ها برای پرداخت وام نیاز به ضامن های خاصی هست که پیدا کردن آن ها هم کار راحتی نیست ولی در موسسه ما پروسه انجام دریافت وام با سند مسکونی و یا ملکی و اداری شما نیاز به هیچگونه ضامن ندارید و دغدغه پیدا کردن ضامن رو ندارید. در واقع در دریافت وام با سند خانه اسناد شما ضامن شما هستند. در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید از 500 میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن وام دریافت کنید.

وام با سند ملکی از بانک

دریافت وام با سند ملکی از بانک

شما میتونید با باز کردن حساب در بانک های ملت، سامان، رسالت، رفاه، پاسارگاد و … روی سند ملکی خودتون وام دریافت کنید اما دریافت وام از این بانک ها زمان بر و پروسه طولانی دارند. معمولا برای دریافت وام با سند خانه در این بانک ها شما نیاز دارید که حسابتون تراکنش مالی بالایی داشته باشه و امتیاز منفی در بانک ها نداشته باشید امتیاز منفی میتونه شامل چک های برگشتی و یا خوش حساب نبودن باشه و برای دریافت وام از این بانک ها به غیر از سند ملکتون نیاز به ضامن های معتبر هم دارید که طبیعتا پیدا کردن این ضامن ها کار راحتی نیست.

بیشتر بخوانید:  وام با سیم کارت ۹۱۲

پروسه دریافت وام از این بانک ها معمولا از یک ماه تا ۶ ماه زمان بر هست علاوه بر اینکه شما نیاز به ضامن های معتبر و امتیاز حساب بالا دارید تا بتونید از این بانک ها وام با سند ملکی دریافت کنید. اما در دریافت وام با سند از موسسه حقوقی توانگر شما وام کل پروسه شما در کمتر از یک الی دو روز انجام میشه و شما حتی بدون نیاز به دسته چک میتونید وام خودتون رو روی سند ملکی و مسکونی و اداری خودتون دریافت کنید.
شرایط دریافت وام با سند مسکونی

شرایط دریافت وام با سند مسکونی

بر خلاف بانک ها که معمولا نیاز به ضامن های مختلف و امتیاز حساب بالا و طی شدن پروسه های طولانی برای دریافت وام هست شما میتونید در موسسه حقوقی توانگر وام با سند ملکی بدون ضامن در کمترین زمان ممکن که معمولا کمتر از دو روز هست به هر میزان مبلغی که نیاز دارید دریافت کنید.

شرایط دریافت وام با سند ملکی در موسسه ما:

پروسه وام با سند ملکی

پروسه دریافت وام با سند ملکی

پروسه دریافت وام فوری در موسسه حقوقی توانگر به صورت فوری و در کمتر از دو روز انجام میشود.تمامی کار ها در موسسه حقوقی ما و زیر نظر 14 وکیل انجام میشود و باقی کار ها در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود که مشکلی در پروسه پرداخت وام وجود نداشته باشه و شما با خیال راحت بتونید وام خودتون رو دریافت کنید بدون نیاز به هیچگونه ضامن و پروسه های سخت و طولانی مانند بانک ها.

همچنین میتونید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتونید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

پاسخ پرسش های شما در این جا آورده شده است

پرداخت وام با سند ملکی در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتن یک الی دو روز کاری زمان میبرد.برای اطلاع دقیق میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.
برای دریافت وام با سند مسکونی یا ملکی از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید. در واقع سند ملک شما ضامن شما است.
درصد سود بستگی به مبلغ درخواستی شما و شرایط شما دارد. برای اطلاع بیشتر از این مورد میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.
در موسسه ما پرداخت وام به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر موسسه ما و وکلای ما انجام میشود. هیچگونه مشکل قانونی و یا شرعی برای شما پیش نمی آید.
وام فوری
وام فوری

سریع ترین راه دریافت وام فوری

وام خودرو
وام با سند خودرو

دریافت وام با سند خودرو بدون ضامن

وام سند ملکی
وام با سند ملکی

دریافت وام با سند ملک بدون ضامن

وام سیم کارت
وام سیم کارت

دریافت فوری وام با سیم کارت

وام طلا
وام طلا

دریافت وام با طلا بدون ضامن

آیکن وام آزاد
وام آزاد

بهترین راه برای تامین مالی سریع

84 پاسخ
 1. درصد سود ماهانه برای دریافت وام با سند ملک چند درصد هست؟

  1. سلام دوست عزیز وفتتون بخیر.
   درصد سود ما متغییر و بستگی به شرایط شما داره میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

 2. سلام وقتتون بخیر من ۲۰۰ میلیون تومن وام میخواستم اما سند ملکی که دارم نزدیک به ۵ میلیارد قیمتش هست میتونم با این سند همون ۲۰۰ میلیون رو وام بگیرم؟

  1. سلام وفت شما هم بخیر
   بعله میتونید هر میزانی که نیاز داشتید وام دریافت کنید همچنین برای این مبلغ میتونید از وام با سند خودرو هم استفاده کنید.

 3. سلام خسته نباشید
  کارمزد دریافت وام با سند خانه چند درصد هست؟ و اینکه آیا امکانش هست که زودتر از موعد پرداخت کنیم و سند خونه آزاد بشه؟

  1. سلام سلامت باشید
   کارمزد دریافتی ما نسبت به باقی موسسه های پرداخت وام ازاد ملکی کمترین کارمزد هست و بسته به مبلغ دریافتی شما متغییر هست برای اطلاع کامل از این مورد میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. بعله در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید زودتر از موعد هم پرداخت کنید در پرداخت زودتر از موعد از سود پرداختی شما هم کسر میشه.

 4. سلام وقتتون بخیر پرداخت وام روی سند زمین هم انجام میدید؟ یا فقط سند ملکی؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر. خیر متاسفانه پرداخت وام با سند ملکی و مسکونی و اداری فقط انجام میشه

 5. سلام
  ما یه ملک اداری داریم سمت میرداماد میخواستم ببینم روی سند این ملک هم میتونیم وام دریافت کنیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   بعله موسسه ما روی سند های اداری هم سرمایه پرداخت میکنه برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ و ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل راجب وام با سند دریافت کنید.

 6. سلام وقتتون بخیر
  وقتی روی سند خانه وام میگیریم سند به اسم شما میخوره؟ بعد همچنان میتونیم از خونمون استفاده کنیم دیگ درسته؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر
   در جواب سوال اولتون اینکه در وام با سند مسکونی سند به اسم شما باقی میمونه و بستگی به مبلغ وامی که دریافت میکنید سند در رهن میره.و اینکه بعله ملک همچنان در اختیار شما باقی میمونه.

 7. ممنون از این شرایط خوبی که برقرار کردید برای دریافت وام تو این شرایط که بانک ها وام نمیدن یکی از راحت ترین راه برای دریافت وام با سند مسکونی هستش من در کمتر از یک روز به راحتی مبلغی که نیاز داشتم رو دریافت کردم.

   1. سلام
    وقت بخیر سند مسکونی ویلا در شهر سوادکوه دارم بعد از فیروزکوه. و در شهرک صنعتی استان تهران کارخانه دارم. میتونم از وام فوری شما استفاده کنم؟

    1. سلام روز بخیر،
     برای اطلاع دقیق از شرایط با شماره 09121269491 تماس بگیریدو

 8. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام با سند مسکونی نیازی به داشتن دسته چک نیست؟ به جز سند مسکونی چه چیزی برای ضمانت گرفته میشه؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر. برای دریافت وام با سند خانه نیازی نیست حتما دسته چک داشته باشید اما اگه که داشته باشید شرایط راحت تری برای دریافت وام دارید. همچنین اگه چک ندارید برای ضمانت از شما سفته دریافت میشه.

 9. سلام هزینه های دریافت وام با سند خانه چقدر هست؟ کارمزد و یا هزینه های جانبی؟

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   این وام هم مثل وام های بانکی هزینه های مثل کارمزد و هزینه های دفترخانه رو داره اما بسته به مبلغ وام شما متغییر هستش میتونید برای اطلاع دقیق با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو در رابطه با دریافت وام با سند خانه راهنمایی کنند.

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر، وام با سند مسکونی در کمتر از دو روز کاری هر مبلغی که نیاز داشته باشید به شما پرداخت میشه.

 10. برای دریافت وام با سند خانه شما هزینه کارشناسی هم دریافت میکنید؟

  1. سلام وقتتون بخیر، بر خلاف باقی موسسه ها که برای کارشناسی هم هزینه ای جداگانه دریافت میکنند کارشناسی در دفتر ما کاملا رایگان هست و شما هزینه ای رو بابت این موضوع پرداخت نمیکنید.

 11. چه ضمانتی هست که وقتی وام رو از شما دریافت کردیم و سند خانه در رهن شما قرار گرفت بعد از پرداخت کامل وام شما سند خونه رو از رهن در بیارید؟

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، سند به نام شما باقی میمونه و در رهن ما قرار میگیره، ما برای تمام وام هامون قراردادی کاملا قانونی تنظیم میکنیم که پس از پرداخت کامل وام سند شما از رهن در بیاد، تمامی این مراحل زیر نظر وکیل و در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشه. برای اطلاعات و راهنمایی های بیشتر در رابطه با وام روی سند خانه میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل از تمام شرایط اطلاع پیدا کنید.

 12. سلام وقتتون بخیر ما میتونیم وام با سند مسکونی توی هشتگرد هم بگیریم؟ خونمون که سند داره هشتگرد هستش

  1. سلام وقت شماهم بخیر. برای اطلاع دقیق از این مورد میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایتتون کنند.

 13. سلام وقتتون بخیر این وام به شهر های دیگ تعلق نمیگیره؟ حتی اگه کلانشهر باشه؟ ما شیراز هستیم خونمون هم سند داره میخواستیم این وام رو دریافت کنیم

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر. متاسفانه ما فقط در تهران فعالیت داریم و وام با سند ملکی رو فقط به ملک های تهران و کرج پرداخت میکنیم

 14. برعکس بانک ها که خیلی شرایط سختی برای پرداخت وام با سند ملکی دارند تونستم خیلی راحت از موسسه شما وام دریافت کنم دو روز هم طول نکشید

  1. خوشحالیم که مشکلتون حل شد و تونستید وام رو دریافت کنید.

 15. سلام وقتتون بخیر،ما میخواستیم یه ملک روی توی کرج بخریم، میتونیم از این وام استفاده کنیم برای بخشی از مبلغ؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر، برای این موضوع با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید و شرایطتتون رو توضیح بدید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

  1. سلام وقتتون بخیر،
   سند باید حتما ۶ دانگ به نام خودتون باشه. در صورتی که سند دانگی به اسم افراد مختلف هست تمام افراد باید در زمان دریافت وام حضور داشته باشن.

 16. برای دریافت این وام با سند مسکونی چه کاری باید انجام بدم؟

  1. برای دریافت میتونید با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو راهنمایی کنند.

 17. سلام وقتتون بخیر وام با سند مسکونی رو تو شهر هشتگرد هم پرداخت میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر
   برای اطلاع دقیق از این مورد با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی کنند شمارو

 18. خیلی ممنون از خدمات خوبتون من ازتون وام با سند ملکی گرفتم راضی بودم خیلی سریع همه چی انجام شد و منم مشکلم حل شد.

  1. سلام سند ملکی بنده اصفهان هست میتوانم از شرکت شما اقدام به دریافت وام کنم

   1. سلام وقتتون بخیر
    خیر متاسفانه حوزه کاری ما فقط تهران و اطراف تهران است

 19. سلام وقتتون بخیر
  برای دریافت وام با سند ملکی میتونیم از سند شهرستان هم استفاده کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر
   وام با سند ملکی فقط روی ملک های تهران و کرج و شهرستان های استان تهران پرداخت میشه. اگه جزو شهرستان های استان تهران محسوب میشید میتونید برای دریافت این وام با سند ملکی اقدام کنید.

 20. سلام خسته از شمال هستم الان ۸ماه سند ملکی دارم شهر ما به طور کلی وام نمیدن باید چیکار کنم

  1. سلام وقتتون بخیر
   محدوده کاری ما در تهران هست، اما برای اطمینان میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند برای دریافت وام با سند ملکی.

 21. با سند ملکی اطراف تهران از شما وام دریافت کردم همه چی عالی و سریع انجام شد ممنون از شما

   1. سلام ایکاش درصد سود رو هم بیان میکردید مثلا ۳ میلیارد ارزش خونه چقدر وام و چقدر سود تعلق مگیره ..

    1. سلام وقتتون بخیر
     بسته به شرایط شما درصد سود متغییر هست تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون میکنند.

 22. سلام وقتتون بخیر تو هشتگرد هم پرداخت وام با سند ملکی دارید؟

  1. سلام وقت شما هم بخیر
   برای اطلاع از این مورد با یکی از شماره های 09397447777 و یا 09122244690 تماس بگیرید.

 23. سلام من فردیس کرج به اسم همسرم سند تگ برگ واحد مسکونی به ارزش یک میلیارد تومان دارم آیا صد میلیون وام میدین بهمون. و میتونیم چند ساله پسش بدیم

  1. سلام وقتتون بخیر، بعله در کرج هم پرداخت داریم برای اطلاع کامل از شرایط وام با سند ملکی با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 24. سلام چند درصد ارزش ملک وام میدید،۷۰ تا ۷۵درصد هست؟ مثلا اگه ۶۰۰ ملیون باشه ۴۰۰ تا ۴۵۰ وام داره؟

  1. سلام وقتتون بخیر بسته به ملک شما داره ولی بین ۶۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملکتون هست.

 25. سلام ی اپارتمان داریم ۳میلیارد ارزش داره تا ۲میلیارد میتونم وام بگیرم با اقساط پرداخت۳۶ماهه

  1. سلام وقتتون بخیر
   وام آزاد هست و با وام بانکی متغیر هستش برای اطلاعات بیشتر میتونید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 26. درود و عرض ادب
  وقت بخیر

  بابت دریافت یک میلیارد تومان وام بواسطه سند ملکی با پرداخت 24 ماهه چه میزان کارمزد و سود و تقسیط ماهانه انجام میگیرد ؟

  با احترام

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای اطلاعات بیشتر در رابطه با وام با سند ملکی لطفا با شماره 09122244690 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم خدمتتون ارائه بشه

 27. سلام وقت بخیر من یه سند منگوله دار برای تهران و چند بنچاق شاهنشاهی ثبتی دارم هم میخوام ببینم با این مدارک میشه وام گرفت؟ سند یا بنچاق چجوری به نام وام دهنده میشه شرایط شو بگید ممنون میشم

  1. سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از این مورد لطفا با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.

 28. سلام وقت بخیر ، سند ملکی در تهران دارم که ۲/۴دهم دنگ تک برگ به نام خودم هست ، میتونم روی این سندم وام بگیرم ؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   خیر متاسفانه باید سند شش دانگ به نام خودتون باشه

  2. سلام خسته نباشید
   امکانش هست روی سند خونه شش دانگم ب نام خودم هست ولی ساکن سمنان هستم وام بگیرم ؟

   1. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام با سند ملکی باید ملک در تهران داشته باشید

 29. درود و وقتتون بخیر ؛
  سند ملکی شیراز دارم ،برا وام میتونم اقدام کنم پیش شما؟ممنون از پاسخ‌گویی شما

 30. سلام
  روز بخیر
  چرا هرچی تماس میگیریم و پیام میدیم جواب نمیدین آیا شرکتتون منحل شده

 31. سلام وقت بخیر
  ملک مسکونی در کرج 6دانگ به اسم مادرم هستش ولی بنده از ایشون وکالت تام‌ دارم .آیا بنده میتونم جای ایشون درخواست وام بدم و نیازی به حضور ایشون نباشه؟

 32. س خوییت عزیزمن یه خانه مسکونی درشهرکردبه ارزش حدودا۱۲الی ۱۳ملیارددارم نیخاستم دویست ملیون وام بگیرم میشه

 33. برای دریافت وام با سند ملکی چه مراحلی باید طی بشه؟ شرایط اقساط و بازپرداخت چگونه است ؟

 34. من چهارشنبه مراجعه کردم و شنبه وام درخواستیم واریز شد، تمام مراحل کاملا شفاف و قانونی انجام شد

 35. ممنون از موسسه حقوقی توانگر، خیلی راحت و سریع بدون نیاز به ضامن و دردسر های بانک ها وام با سند ملکی دریافت کردیم.

 36. سلام روز بخیر
  با سند ملک کرج هم میتونیم وام دریافت کنیم؟

 37. من تونستم خیلی سریع و در کمتر از ۲ روز وام با سند خونه دریافت کنم، خیلی همه چیز عالی و حرفه ای بود

 38. خیلی سریع و راحت تر از چیزی که فکر میکردم تونستم با سند خونم وام دریافت کنم، همه چیز عالی و بی نقض بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *