شرایط وام با سند مسکونی

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر اطمینان حاصل کنید.

۱.

پرداخت فقط در تهران، کرج و حومه

وام با سند مسکونی یا اداری فقط در  استان تهران، کرج و حومه تهران پرداخت میشود.

در استان های دیگر و شهرستان ها به هیچ عنوان پرداخت نمیشود.

۲.

مدارک ملک

داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار الزامی است.

در صورتی که سند به نام دو نفر باشد (دانگی) حضور هر افراد الزامی است و وکالتی کار انجام نمیشود.

سند در رهن نباشد.

۳.

مبلغ پرداختی

از ۱۰۰ میلیون تومان تا مبالغ میلیاردی قابل پرداخت میباشد.

معمولا دریافت وام همیشه زمانبر و سخت بوده به خصوص زمانی که شما نیاز مالی شدیدی دارید.اما ما در موسسه حقوقی توانگر در سریعترین زمان ممکن بر روی اسناد قابل استناد شما وام پرداخت میکنیم. یکی از روش های راحت و سریع گرفتن وام حتی با مبالغ سنگین دریافت وام با سند مسکونی و ملکی و اداری است.در موسسه ما شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند ملکی و سند مسکونی

در صورتی که شما سند ملکی و یا سند مسکونی و اداری داشته باشید میتونید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن روی سند خودتون وام دریافت کنید. مبلغ وام با سند ملکی متغیر است و بستگی به ارزش ملک شما داره شما میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از ارزش گذاری روی ملک خودتون مبلغ مورد نظرتون رو دریافت کنید. دریافت وام با سند ملکی در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و بدون نیاز به هیچ نوع ضامن و یا چک می باشد.

دریافت وام فوری با سند ملکی

چرا دریافت وام با سند ملکی؟

با توجه به وضع بازار ملک و کم بودن خریدار ملک و شرایط سخت بانک ها برای پرداخت مانند ضامن های معتبر، داشتن حساب با کارکرد بالا، داشتن دسته چک، زمان بر بودن پرداخت وام، مراحل اداری زمان بر و طاقت فرسا، یکی از بهترین روش ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون گرفتن وام با سند ملکی میباشد که به جای فروش ملک خودتون میتونید با دریافت وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن نقدینگی مورد نیاز خودتون رو تامین کنید و همچنین از ملک مسکونی خودتون استفاده کنید.همچنین شما میتونید برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون از وام طلا هم استفاده کنید.

وام با سند ملکی بدون ضامن

شاید در کشور ما شنیدن این جمله بدون ضامن کمی عجیب باشه معمولا در بانک ها برای پرداخت وام نیاز به ضامن های خاصی هست که پیدا کردن آن ها هم کار راحتی نیست ولی در موسسه ما پروسه انجام دریافت وام با سند مسکونی و یا ملکی و اداری شما نیاز به هیچگونه ضامن ندارید و دغدغه پیدا کردن ضامن رو ندارید. در واقع در دریافت وام با سند خانه اسناد شما ضامن شما هستند. در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید از ۲۰ میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن وام دریافت کنید.

مزایای دریافت وام روی سند ملکی

گرفتن وام از بانک ها به شدت سخت و زمان بر و شرایطی طاقت فرسا دارد و برای کسانی که نیاز فوری به سرمایه دارند مناسب نیست راه دیگ برای دریافت سرمایه آزاد مورد نظرتون فروش ملکتون است ک در این شرایط بازار شاید این روش هم به نظر عاقلانه نباشد شما به جای فروش ملک خودتون میتونید وام با سند ملکی دریافت کنید و از فروش عجله ای ملکتون پرهیز کنید و همچنان از ملک استفاده کنید. همچنین با افزایش روز افزون قیمت ملک، ملک خودتون رو حفظ کردید و هم مشکل مالی خودتون رو با دریافت وام روی ملک حل کردید و جلوی ضرر خودتون رو گرفتید.

 • ملک برای خودتون باقی میمونه و عجله ای برای فروش ندارید و میتونید از ملکتون استفاده کنید.
 • با با بالارفتن روز افزون قیمت ملک جلوی ضرر خودتون رو بگیرید.
 • نیازی به داشتن هیچگونه ضامن ندارید. فقط شخص شما و داشتن سند ملکی برای دریافت وام کافی است.
 • نیازی به داشتن دسته چک ندارید.
دریافت وام با سند مسکونی

دریافت وام با سند ملکی از بانک

شما میتونید با باز کردن حساب در بانک های ملت، سامان، رسالت، رفاه،  پاسارگاد و … روی سند ملکی خودتون وام دریافت کنید اما دریافت وام از این بانک ها زمان بر و پروسه طولانی دارند. معمولا برای دریافت وام با سند خانه در این بانک ها شما نیاز دارید که حسابتون تراکنش مالی بالایی داشته باشه و امتیاز منفی در بانک ها نداشته باشید امتیاز منفی میتونه شامل چک های برگشتی و یا خوش حساب نبودن باشه و برای دریافت وام از این بانک ها به غیر از سند ملکتون نیاز به ضامن های معتبر هم دارید که طبیعتا پیدا کردن این ضامن ها کار راحتی نیست.

پروسه دریافت وام از این بانک ها معمولا از یک ماه تا ۶ ماه زمان بر هست علاوه بر اینکه شما نیاز به ضامن های معتبر و امتیاز حساب بالا دارید تا بتونید از این بانک ها وام با سند ملکی دریافت کنید. اما در دریافت وام با سند از موسسه حقوقی توانگر شما وام کل پروسه شما در کمتر از یک الی دو روز انجام میشه و شما حتی بدون نیاز به دسته چک میتونید وام خودتون رو روی سند ملکی و مسکونی و اداری خودتون دریافت کنید.

شرایط دریافت وام با سند مسکونی

بر خلاف بانک ها که معمولا نیاز به ضامن های مختلف و امتیاز حساب بالا و طی شدن پروسه های طولانی برای دریافت وام هست شما میتونید در موسسه حقوقی توانگر وام با سند ملکی بدون ضامن در کمترین زمان ممکن که معمولا کمتر از دو روز هست به هر میزان مبلغی که نیاز دارید دریافت کنید.

شرایط دریافت وام با سند ملکی در موسسه ما:

 • ۶ دانگ سند حتما باید به نام خودتون باشه ( در غیر این صورت میتونید به نام کسی که سند به اسم او هست وام دریافت کنید. )
 • ملک شما باید مسکونی باشه
 • موسسه ما فقط روی سند ملک های تهران و حومه تهران پرداخت وام داره.
 • دریافت وام با سند ملکی بدون ضامن هست! ( شما نیاز به هیچگونه ضمانتی مانند چک و… ندارید )
 • سند ملک شما به نام خودتون باقی میمونه.

پروسه دریافت وام با سند ملکی

پروسه دریافت وام در موسسه حقوقی توانگر به صورت فوری و در کمتر از دو روز انجام میشود.تمامی کار ها در موسسه حقوقی ما و زیر نظر ۷ وکیل انجام میشود و باقی کار ها در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود که مشکلی در پروسه پرداخت وام وجود نداشته باشه و شما با خیال راحت بتونید وام خودتون رو دریافت کنید بدون نیاز به هیچگونه ضامن و پروسه های سخت و طولانی مانند بانک ها.

همچنین میتونید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

سوالات متداول درباره وام با سند ملکی

پرداخت وام با سند ملکی در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتن یک الی دو روز کاری زمان میبرد.برای اطلاع دقیق میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.

 

برای دریافت وام با سند مسکونی یا ملکی از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید. در واقع سند ملک شما ضامن شما است.

 

درصد سود بستگی به مبلغ درخواستی شما و شرایط شما دارد. برای اطلاع بیشتر از این مورد میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.

 

در موسسه ما پرداخت وام به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر موسسه ما و وکلای ما انجام میشود. هیچگونه مشکل قانونی و یا شرعی برای شما پیش نمی آید.

 

 
4.6/5 - (72 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “وام با سند مسکونی

 1. نازنین سهرابی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  وقتی روی سند خانه وام میگیریم سند به اسم شما میخوره؟ بعد همچنان میتونیم از خونمون استفاده کنیم دیگ درسته؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر
   در جواب سوال اولتون اینکه در وام با سند مسکونی سند به اسم شما باقی میمونه و بستگی به مبلغ وامی که دریافت میکنید سند در رهن میره.و اینکه بعله ملک همچنان در اختیار شما باقی میمونه.

 2. مجید غلامی گفت:

  سلام
  ما یه ملک اداری داریم سمت میرداماد میخواستم ببینم روی سند این ملک هم میتونیم وام دریافت کنیم؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بعله موسسه ما روی سند های اداری هم سرمایه پرداخت میکنه برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۰۹۱۵۹۵۲ و ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل راجب وام با سند دریافت کنید.

 3. علی فرجلو گفت:

  سلام وقتتون بخیر پرداخت وام روی سند زمین هم انجام میدید؟ یا فقط سند ملکی؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر. خیر متاسفانه پرداخت وام با سند ملکی و مسکونی و اداری فقط انجام میشه

 4. سپیده قاسمی گفت:

  سلام خسته نباشید
  کارمزد دریافت وام با سند خانه چند درصد هست؟ و اینکه آیا امکانش هست که زودتر از موعد پرداخت کنیم و سند خونه آزاد بشه؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام سلامت باشید
   کارمزد دریافتی ما نسبت به باقی موسسه های پرداخت وام ازاد ملکی کمترین کارمزد هست و بسته به مبلغ دریافتی شما متغییر هست برای اطلاع کامل از این مورد میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. بعله در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید زودتر از موعد هم پرداخت کنید در پرداخت زودتر از موعد از سود پرداختی شما هم کسر میشه.

 5. محمدعلی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من ۲۰۰ میلیون تومن وام میخواستم اما سند ملکی که دارم نزدیک به ۵ میلیارد قیمتش هست میتونم با این سند همون ۲۰۰ میلیون رو وام بگیرم؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وفت شما هم بخیر
   بعله میتونید هر میزانی که نیاز داشتید وام دریافت کنید همچنین برای این مبلغ میتونید از وام با سند خودرو هم استفاده کنید.

 6. علیرضا احمدی گفت:

  درصد سود ماهانه برای دریافت وام با سند ملک چند درصد هست؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وفتتون بخیر.
   درصد سود ما متغییر و بستگی به شرایط شما داره میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.