وام با سند ملکی

شرایط کامل دریافت وام فوری
لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید. داشتن یکی از سند های ملک،خودرو، طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است. همچنین وام فوری فقط در تهران، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.
شرایط دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

ملک تهران و کرج

ملک ارزنده حومه تهران ( ارزش ملک بالای ۳ میلیارد )

اسناد تجاری و زمین پرداخت نمیشود.

در صورتی که ملک شما در حومه تهران است برای دریافت وام داشتن دسته چک الزامی میباشد.

داشتن سند تک برگ، بنچاق، پایان کار الزامی میباشد.

در صورت دانگی بودن، حضور تمام افراد الزامی میباشد.

سند در رهن نباشد.

به صورت وکالتی انجام نمیشود.

شرایط دریافت وام فوری با سند ماشین

پلاک خودرو باید تهران باشد و آدرس درج شده در برگه سبز خودرو باید داخل تهران باشد.

( پلاک حومه تهران و کرج به هیچ عنوان پرداختی انجام نمیشود. )

داشتن دسته چک الزامی میباشد.

مدل خودرو باید بالای ۱۳۹۰ باشد.

ارزش روز خودرو باید بالای ۴۰۰ میلیون تومان باشد. ( وام زیر ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت نمیشود. )

با تمام خودرو های ایرانی و خارجی بالای ۴۰۰ میلیون تومان میتوانید وام دریافت کنید.

وام فقط روی خودرو های سواری پرداخت میشود. ( تاکسی و وانت پرداخت نمیشود. )

معمولا دریافت وام همیشه زمانبر و سخت بوده به خصوص زمانی که شما نیاز مالی شدیدی دارید.اما ما در موسسه حقوقی توانگر در سریعترین زمان ممکن بر روی اسناد قابل استناد شما وام پرداخت میکنیم. یکی از روش های راحت و سریع گرفتن وام حتی با مبالغ سنگین دریافت وام با سند مسکونی و ملکی و اداری است.در موسسه ما شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند ملکی و سند مسکونی

در صورتی که شما سند ملکی و یا سند مسکونی و اداری داشته باشید میتونید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن روی سند خودتون وام فوری دریافت کنید. مبلغ وام با سند ملکی متغیر است و بستگی به ارزش ملک شما داره شما میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از ارزش گذاری روی ملک خودتون مبلغ مورد نظرتون رو دریافت کنید. دریافت وام با سند ملکی 1401 در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن انجام میشه و بدون نیاز به هیچ نوع ضامن و یا چک می باشد.

دریافت وام فوری با سند ملکی

چرا دریافت وام با سند ملکی 1402؟

با توجه به وضع بازار ملک و کم بودن خریدار ملک و شرایط سخت بانک ها برای پرداخت مانند ضامن های معتبر، داشتن حساب با کارکرد بالا، داشتن دسته چک، زمان بر بودن پرداخت وام، مراحل اداری زمان بر و طاقت فرسا، یکی از بهترین روش ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون گرفتن وام با سند ملکی و وام فوری میباشد که به جای فروش ملک خودتون میتونید با دریافت وام آزاد در کوتاه ترین زمان ممکن نقدینگی مورد نیاز خودتون رو تامین کنید و همچنین از ملک مسکونی خودتون استفاده کنید.همچنین شما میتونید برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودتون از وام طلا هم استفاده کنید.

وام با سند ملکی بدون ضامن

شاید در کشور ما شنیدن این جمله بدون ضامن کمی عجیب باشه معمولا در بانک ها برای پرداخت وام نیاز به ضامن های خاصی هست که پیدا کردن آن ها هم کار راحتی نیست ولی در موسسه ما پروسه انجام دریافت وام با سند مسکونی و یا ملکی و اداری شما نیاز به هیچگونه ضامن ندارید و دغدغه پیدا کردن ضامن رو ندارید. در واقع در دریافت وام با سند خانه اسناد شما ضامن شما هستند. در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید از ۲۰ میلیون تا ۲۰ میلیارد تومان در سریع ترین زمان ممکن وام دریافت کنید.

مزایای دریافت وام روی سند ملکی

گرفتن وام از بانک ها به شدت سخت و زمان بر و شرایطی طاقت فرسا دارد و برای کسانی که نیاز فوری به سرمایه دارند مناسب نیست راه دیگ برای دریافت سرمایه آزاد مورد نظرتون فروش ملکتون است ک در این شرایط بازار شاید این روش هم به نظر عاقلانه نباشد شما به جای فروش ملک خودتون میتونید وام با سند ملکی دریافت کنید و از فروش عجله ای ملکتون پرهیز کنید و همچنان از ملک استفاده کنید. همچنین با افزایش روز افزون قیمت ملک، ملک خودتون رو حفظ کردید و هم مشکل مالی خودتون رو با دریافت وام روی ملک حل کردید و جلوی ضرر خودتون رو گرفتید.

 • ملک برای خودتون باقی میمونه و عجله ای برای فروش ندارید و میتونید از ملکتون استفاده کنید.
 • با با بالارفتن روز افزون قیمت ملک جلوی ضرر خودتون رو بگیرید.
 • نیازی به داشتن هیچگونه ضامن ندارید. فقط شخص شما و داشتن سند ملکی برای دریافت وام کافی است.
 • نیازی به داشتن دسته چک ندارید.
دریافت وام با سند مسکونی

دریافت وام با سند ملکی از بانک

شما میتونید با باز کردن حساب در بانک های ملت، سامان، رسالت، رفاه،  پاسارگاد و … روی سند ملکی خودتون وام دریافت کنید اما دریافت وام از این بانک ها زمان بر و پروسه طولانی دارند. معمولا برای دریافت وام با سند خانه در این بانک ها شما نیاز دارید که حسابتون تراکنش مالی بالایی داشته باشه و امتیاز منفی در بانک ها نداشته باشید امتیاز منفی میتونه شامل چک های برگشتی و یا خوش حساب نبودن باشه و برای دریافت وام از این بانک ها به غیر از سند ملکتون نیاز به ضامن های معتبر هم دارید که طبیعتا پیدا کردن این ضامن ها کار راحتی نیست.

بیشتر بخوانید: وام با سیم کارت ۹۱۲

پروسه دریافت وام از این بانک ها معمولا از یک ماه تا ۶ ماه زمان بر هست علاوه بر اینکه شما نیاز به ضامن های معتبر و امتیاز حساب بالا دارید تا بتونید از این بانک ها وام با سند ملکی دریافت کنید. اما در دریافت وام با سند از موسسه حقوقی توانگر شما وام کل پروسه شما در کمتر از یک الی دو روز انجام میشه و شما حتی بدون نیاز به دسته چک میتونید وام خودتون رو روی سند ملکی و مسکونی و اداری خودتون دریافت کنید.

شرایط دریافت وام با سند مسکونی

بر خلاف بانک ها که معمولا نیاز به ضامن های مختلف و امتیاز حساب بالا و طی شدن پروسه های طولانی برای دریافت وام هست شما میتونید در موسسه حقوقی توانگر وام با سند ملکی بدون ضامن در کمترین زمان ممکن که معمولا کمتر از دو روز هست به هر میزان مبلغی که نیاز دارید دریافت کنید.

شرایط دریافت وام با سند ملکی در موسسه ما:

 • ۶ دانگ سند حتما باید به نام خودتون باشه ( در غیر این صورت میتونید به نام کسی که سند به اسم او هست وام دریافت کنید. )
 • ملک شما باید مسکونی باشه
 • موسسه ما فقط روی سند ملک های تهران و حومه تهران پرداخت وام داره.
 • دریافت وام با سند ملکی بدون ضامن هست! ( شما نیاز به هیچگونه ضمانتی مانند چک و… ندارید )
 • سند ملک شما به نام خودتون باقی میمونه.

پروسه دریافت وام با سند ملکی

پروسه دریافت وام فوری در موسسه حقوقی توانگر به صورت فوری و در کمتر از دو روز انجام میشود.تمامی کار ها در موسسه حقوقی ما و زیر نظر ۷ وکیل انجام میشود و باقی کار ها در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود که مشکلی در پروسه پرداخت وام وجود نداشته باشه و شما با خیال راحت بتونید وام خودتون رو دریافت کنید بدون نیاز به هیچگونه ضامن و پروسه های سخت و طولانی مانند بانک ها.

همچنین میتونید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

پرداخت وام با سند ملکی در موسسه حقوقی توانگر در سریع ترین زمان ممکن یعنی نهایتن یک الی دو روز کاری زمان میبرد.برای اطلاع دقیق میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.
برای دریافت وام با سند مسکونی یا ملکی از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامنی ندارید. در واقع سند ملک شما ضامن شما است.
درصد سود بستگی به مبلغ درخواستی شما و شرایط شما دارد. برای اطلاع بیشتر از این مورد میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید.
در موسسه ما پرداخت وام به صورت کاملا قانونی در دفتر اسناد رسمی و زیر نظر موسسه ما و وکلای ما انجام میشود. هیچگونه مشکل قانونی و یا شرعی برای شما پیش نمی آید.

76 دیدگاه دربارهٔ «وام با سند ملکی»

  1. سلام دوست عزیز وفتتون بخیر.
   درصد سود ما متغییر و بستگی به شرایط شما داره میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

 1. سلام وقتتون بخیر من ۲۰۰ میلیون تومن وام میخواستم اما سند ملکی که دارم نزدیک به ۵ میلیارد قیمتش هست میتونم با این سند همون ۲۰۰ میلیون رو وام بگیرم؟

 2. سپیده قاسمی

  سلام خسته نباشید
  کارمزد دریافت وام با سند خانه چند درصد هست؟ و اینکه آیا امکانش هست که زودتر از موعد پرداخت کنیم و سند خونه آزاد بشه؟

  1. سلام سلامت باشید
   کارمزد دریافتی ما نسبت به باقی موسسه های پرداخت وام ازاد ملکی کمترین کارمزد هست و بسته به مبلغ دریافتی شما متغییر هست برای اطلاع کامل از این مورد میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. بعله در موسسه حقوقی توانگر شما میتونید زودتر از موعد هم پرداخت کنید در پرداخت زودتر از موعد از سود پرداختی شما هم کسر میشه.

  1. سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر. خیر متاسفانه پرداخت وام با سند ملکی و مسکونی و اداری فقط انجام میشه

 3. مجید غلامی

  سلام
  ما یه ملک اداری داریم سمت میرداماد میخواستم ببینم روی سند این ملک هم میتونیم وام دریافت کنیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   بعله موسسه ما روی سند های اداری هم سرمایه پرداخت میکنه برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۰۹۱۵۹۵۲ و ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل راجب وام با سند دریافت کنید.

 4. نازنین سهرابی

  سلام وقتتون بخیر
  وقتی روی سند خانه وام میگیریم سند به اسم شما میخوره؟ بعد همچنان میتونیم از خونمون استفاده کنیم دیگ درسته؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شما هم بخیر
   در جواب سوال اولتون اینکه در وام با سند مسکونی سند به اسم شما باقی میمونه و بستگی به مبلغ وامی که دریافت میکنید سند در رهن میره.و اینکه بعله ملک همچنان در اختیار شما باقی میمونه.

 5. ممنون از این شرایط خوبی که برقرار کردید برای دریافت وام تو این شرایط که بانک ها وام نمیدن یکی از راحت ترین راه برای دریافت وام با سند مسکونی هستش من در کمتر از یک روز به راحتی مبلغی که نیاز داشتم رو دریافت کردم.

   1. سلام
    وقت بخیر سند مسکونی ویلا در شهر سوادکوه دارم بعد از فیروزکوه. و در شهرک صنعتی استان تهران کارخانه دارم. میتونم از وام فوری شما استفاده کنم؟

 6. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام با سند مسکونی نیازی به داشتن دسته چک نیست؟ به جز سند مسکونی چه چیزی برای ضمانت گرفته میشه؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر. برای دریافت وام با سند خانه نیازی نیست حتما دسته چک داشته باشید اما اگه که داشته باشید شرایط راحت تری برای دریافت وام دارید. همچنین اگه چک ندارید برای ضمانت از شما سفته دریافت میشه.

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   این وام هم مثل وام های بانکی هزینه های مثل کارمزد و هزینه های دفترخانه رو داره اما بسته به مبلغ وام شما متغییر هستش میتونید برای اطلاع دقیق با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو در رابطه با دریافت وام با سند خانه راهنمایی کنند.

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر، وام با سند مسکونی در کمتر از دو روز کاری هر مبلغی که نیاز داشته باشید به شما پرداخت میشه.

  1. سلام وقتتون بخیر، بر خلاف باقی موسسه ها که برای کارشناسی هم هزینه ای جداگانه دریافت میکنند کارشناسی در دفتر ما کاملا رایگان هست و شما هزینه ای رو بابت این موضوع پرداخت نمیکنید.

 7. چه ضمانتی هست که وقتی وام رو از شما دریافت کردیم و سند خانه در رهن شما قرار گرفت بعد از پرداخت کامل وام شما سند خونه رو از رهن در بیارید؟

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، سند به نام شما باقی میمونه و در رهن ما قرار میگیره، ما برای تمام وام هامون قراردادی کاملا قانونی تنظیم میکنیم که پس از پرداخت کامل وام سند شما از رهن در بیاد، تمامی این مراحل زیر نظر وکیل و در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشه. برای اطلاعات و راهنمایی های بیشتر در رابطه با وام روی سند خانه میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل از تمام شرایط اطلاع پیدا کنید.

 8. سلام وقتتون بخیر ما میتونیم وام با سند مسکونی توی هشتگرد هم بگیریم؟ خونمون که سند داره هشتگرد هستش

  1. سلام وقت شماهم بخیر. برای اطلاع دقیق از این مورد میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایتتون کنند.

 9. سلام وقتتون بخیر این وام به شهر های دیگ تعلق نمیگیره؟ حتی اگه کلانشهر باشه؟ ما شیراز هستیم خونمون هم سند داره میخواستیم این وام رو دریافت کنیم

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر. متاسفانه ما فقط در تهران فعالیت داریم و وام با سند ملکی رو فقط به ملک های تهران و کرج پرداخت میکنیم

 10. برعکس بانک ها که خیلی شرایط سختی برای پرداخت وام با سند ملکی دارند تونستم خیلی راحت از موسسه شما وام دریافت کنم دو روز هم طول نکشید

 11. سلام وقتتون بخیر،ما میخواستیم یه ملک روی توی کرج بخریم، میتونیم از این وام استفاده کنیم برای بخشی از مبلغ؟

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر، برای این موضوع با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید و شرایطتتون رو توضیح بدید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

  1. سلام وقتتون بخیر،
   سند باید حتما ۶ دانگ به نام خودتون باشه. در صورتی که سند دانگی به اسم افراد مختلف هست تمام افراد باید در زمان دریافت وام حضور داشته باشن.

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر
   برای اطلاع دقیق از این مورد با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی کنند شمارو

 12. خیلی ممنون از خدمات خوبتون من ازتون وام با سند ملکی گرفتم راضی بودم خیلی سریع همه چی انجام شد و منم مشکلم حل شد.

  1. سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر
   وام با سند ملکی فقط روی ملک های تهران و کرج و شهرستان های استان تهران پرداخت میشه. اگه جزو شهرستان های استان تهران محسوب میشید میتونید برای دریافت این وام با سند ملکی اقدام کنید.

 13. بهروزمحمدنژاد چاری

  سلام خسته از شمال هستم الان ۸ماه سند ملکی دارم شهر ما به طور کلی وام نمیدن باید چیکار کنم

  1. سلام وقتتون بخیر
   محدوده کاری ما در تهران هست، اما برای اطمینان میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند برای دریافت وام با سند ملکی.

 14. با سند ملکی اطراف تهران از شما وام دریافت کردم همه چی عالی و سریع انجام شد ممنون از شما

   1. سلام ایکاش درصد سود رو هم بیان میکردید مثلا ۳ میلیارد ارزش خونه چقدر وام و چقدر سود تعلق مگیره ..

    1. سلام وقتتون بخیر
     بسته به شرایط شما درصد سود متغییر هست تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون میکنند.

  1. سلام وقت شما هم بخیر
   برای اطلاع از این مورد با یکی از شماره های 09397447777 و یا 09122244690 تماس بگیرید.

 15. مهدي سليمان پور

  سلام من فردیس کرج به اسم همسرم سند تگ برگ واحد مسکونی به ارزش یک میلیارد تومان دارم آیا صد میلیون وام میدین بهمون. و میتونیم چند ساله پسش بدیم

  1. سلام وقتتون بخیر، بعله در کرج هم پرداخت داریم برای اطلاع کامل از شرایط وام با سند ملکی با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 16. سلام چند درصد ارزش ملک وام میدید،۷۰ تا ۷۵درصد هست؟ مثلا اگه ۶۰۰ ملیون باشه ۴۰۰ تا ۴۵۰ وام داره؟

 17. سلام ی اپارتمان داریم ۳میلیارد ارزش داره تا ۲میلیارد میتونم وام بگیرم با اقساط پرداخت۳۶ماهه

  1. سلام وقتتون بخیر
   وام آزاد هست و با وام بانکی متغیر هستش برای اطلاعات بیشتر میتونید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 18. درود و عرض ادب
  وقت بخیر

  بابت دریافت یک میلیارد تومان وام بواسطه سند ملکی با پرداخت 24 ماهه چه میزان کارمزد و سود و تقسیط ماهانه انجام میگیرد ؟

  با احترام

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای اطلاعات بیشتر در رابطه با وام با سند ملکی لطفا با شماره 09122244690 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم خدمتتون ارائه بشه

 19. سلام وقت بخیر من یه سند منگوله دار برای تهران و چند بنچاق شاهنشاهی ثبتی دارم هم میخوام ببینم با این مدارک میشه وام گرفت؟ سند یا بنچاق چجوری به نام وام دهنده میشه شرایط شو بگید ممنون میشم

 20. سلام وقت بخیر ، سند ملکی در تهران دارم که ۲/۴دهم دنگ تک برگ به نام خودم هست ، میتونم روی این سندم وام بگیرم ؟؟

  1. سلام خسته نباشید
   امکانش هست روی سند خونه شش دانگم ب نام خودم هست ولی ساکن سمنان هستم وام بگیرم ؟

 21. محمد صادق بانشی

  درود و وقتتون بخیر ؛
  سند ملکی شیراز دارم ،برا وام میتونم اقدام کنم پیش شما؟ممنون از پاسخ‌گویی شما

 22. سلام
  روز بخیر
  چرا هرچی تماس میگیریم و پیام میدیم جواب نمیدین آیا شرکتتون منحل شده

 23. سلام وقت بخیر
  ملک مسکونی در کرج 6دانگ به اسم مادرم هستش ولی بنده از ایشون وکالت تام‌ دارم .آیا بنده میتونم جای ایشون درخواست وام بدم و نیازی به حضور ایشون نباشه؟

 24. س خوییت عزیزمن یه خانه مسکونی درشهرکردبه ارزش حدودا۱۲الی ۱۳ملیارددارم نیخاستم دویست ملیون وام بگیرم میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.4/5 - (80 امتیاز)