با تبریک سال نو🌷 برای دریافت وام تماس بگیرید.

وام فوری

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید.

داشتن یکی از سند های ملک ، خودرو ،  طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

همچنین وام فوری فقط در تهران ، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

شرایط دریافت وام فوری با سند ملک
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
شرایط دریافت وام آزاد با سند ماشین

نحوه دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر

دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر با ساده ترین شرایط و در سریع ترین زمان ممکن.

شما میتونید با سند خودرو، سند ملکی و اداری، و طلا و سیم کارت ۹۱۲ وام فوری از موسسه ما دریافت کنید.

این وام ها بسته به شرایطشون در کمترین زمان ممکن پرداخت میشود. معمولا وام طلا و وام سیم کارت در کمتر از نیم ساعت پرداخت میشه و وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام با سند ملکی هم در کمتر از ۳ روز کاری به شما پرداخت میشه.

برای دریافت هرکدام از این وام های فوری شما نیازی به ضامن ندارید و شما فقط با یکی از اسنادی که در بالا گفته شد میتوانید وام فوری یک روزه دریافت کنید.

البته که فعلا این وام ها فقط در تهران و کرج پرداخت میشود.

شرایط دریافت وام بدون ضامن

این وام بر خلاف وام های بانکی با راحت ترین شرایط به شما پرداخت میشود. برای دریافت این وام شما نیاز به ضامن ندارید. تنها شرط پرداخت این وام سن بالای ۱۸ سال و داشتن یکی از سند های ملک، خودرو، طلا و یا سیم کارت دارید.

البته این وام فقط در تهران و کرج پرداخت میشود و برای دریافت این وام شما باید ساکن تهران و یا کرج باشید.

حداقل مبلغ وام:۲۰۰ میلیون تومان
حداکثر مبلغ وام:۴۰ میلیارد تومان
 ضامن مورد نیاز:بدون نیاز به ضامن
سند مورد نیاز:ملک، خودرو، طلا و سیم کارت
وام فوری چند ساعته

وام فوری چند ساعته پرداخت میشود؟

وام بدون ضامن بستگی به سند شما برای ضمانت مدت زمان پرداختش فرق میکنه. اگه شما قصد داشته باشید با سند ملکی و یا اداری وام دریافت کنید نیاز به یک یا نهایتن دو روز انجام مراحل اداری پرداخت وام هست.

شما میتونید به راحتی وام خودرو بدون ضامن سال ۱۴۰۱ رو در کمتر از دو ساعت کاری دریافت کنید.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید با طلا و یا سیم کارت این وام رو دریافت کنید در سریع ترین زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت میتونید مبلغ مورد نیاز خودتون رو دریافت کنید.

در تمامی این مراحل شما نیازی به ضامن ندارید و میتونید بدون ضامن هم این وام هارو دریافت کنید.

مبلغ وام فوری

مبلغ وام فوری

مبلغ این وام بستگی به توان سند شما دارد. روی سند ملکی و اداری شما میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک خودتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه ملک شما ارزشی ۱۰ میلیاردی داشته باشه شما میتونید بین ۶ الی ۷ میلیارد تومان وام در کمتر از ۳ روز کاری دریافت کنید، بدون نیاز به داشتن ضامن.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید روی سند خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید هم میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه خودروی شما ارزش ۱ میلیاردی داشته باشه شما میتونید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومان در کمتر از دو ساعت از موسسه ما وام دریافت کنید، و تنها شرط برای دریافت این وام پلاک تهران بودن خودرو هست.

این شرایط برای دریافت وام با طلا کمی متفاوت است. شما میتونید تا ۹۰ درصد ارزش طلای خودتون وام فوری دریافت کنید، برای مثال اگه شما ۱۰۰ میلیون طلا داشته باشید میتونید در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومن وام دریافت کنید.

برای دریافت تمام وام های بالا شما نیازی به هیچ گونه ضامن ندارید.

همچنین شما میتونید از حداقل ۲۰۰ میلیون تا حداکثر توان سندتون وام دریافت کنید.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مراحل دریافت وام فوری

در این وام بدون ضامن که از موسسه حقوقی توانگر دریافت میکنید شما نیازی به ضامن ندارید و در اصل با سند خودتون میتونید به راحتی وام دریافت کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید با سند ملک مسکونی و یا اداری خودتون وام دریافت کنید و بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند ملک شما در رهن موسسه ما قرار میگیره و همچنان سند به نام شما باقی میمونه، و با پرداخت مبلغ وام سند شما آزاد میشه.

همچنین اگه قصد داشته باشید با خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودروی شما جهت ضمانت در رهن موسسه حقوقی توانگر قرار میگیرد اما همچنان سند و پلاک به نام شما باقی میمونه و بعد از پرداخت مبلغ وام، سند شما به حالت قبل برمیگردد.

همچنین برای دریافت وام فوری با طلا هم طلای شما با نام و مشخصات خودتون در صندوق امانات بانک نگه داری میشه تا زمان پرداخت مبلغ وام و بعد از پرداخت مبلغ طلا به شما بازگردانده میشه.

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و برای هر پرونده وامی قراردادی کاملا قانونی و اصولی زیر نظر وکیل های موسسه ما تنظیم میشه ، تا شما بتونید با خیالی راحت هر مبلغ وامی که مورد نیازتون بود رو از موسسه ما دریافت کنید.

مراحل دریافت وام فوری
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
دریافت وام فوری با سند ملکی

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

برای دریافت این وام شما نیاز به سند ملک مسکونی و یا اداری تهران و کرج و اطراف تهران دارید. این وام فوری فقط در تهران و کرج قابل پرداخت هست. و در استان ها و شهرستان های دیگر پرداخت نمیشود.

برای دریافت این وام فوری داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار ملک خودتون الزامی هست.

داشتن سند شش دانگ الزامی هست و اگه سند دانگی به اسم افراد مختلف هست حضور تمامی افراد هنگام دریافت وام آزاد الزامی هست. دریافت وام به صورت وکالتی امکان پذیر نیست.

همچنین برای دریافت این وام سند شما نباید در رهن بانک و یا شخص دیگری باشد.

دریافت وام فوری با سند خودرو

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند خودرو و ماشین

این وام به تمام خودرو های ایرانی و خارجی تعلق میگیره و شما میتونید با تمام خودرو های داخلی که ارزشی بالای ۴۰۰ میلیون تومان دارند، مثل دنا و شاهین و ۲۰۶ و … و تمام خودرو های خارجی این وام رو دریافت کنید.

برای دریافت این وام پلاک خودرو شما باید پلاک تهران باشد و این وام فوری فقط در تهران پرداخت میشود.

همچنین برای دریافت این وام مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد و ارزش روز خودروی شما هم باید حداقل بالای ۴۰۰ میلیون باشد تا بتونید وام با سند خودرو دریافت کنید، در ضمن این وام فقط به خودرو های سواری تعلق میگیره.

وام با سفته
وام آزاد
وام با سند خودرو
وام سیم کارت
وام فوری
وام طلا
وام با سند ملکی

شرایط بازپرداخت وام فوری

بازپرداخت وام ها بسته به انتخاب شما میتونه یک ماه تا یک سال باشد، که به شرط خوش حسابی شما میتونید این وام رو تمدید هم بکنید.

باز پرداخت کاملا بر اساس شرایط شما سازگار میشود. و شما میتونید به صورت ماهانه، دوماه یکبار و… بازپرداخت خودتون رو مشخص کنید.

همچنین شما میتونید بخشی از مبلغ وام خودتون رو به صورت یکجا پرداخت کنید تا هم از اصل پول پرداختی و هم از قسط وام کسر بشه.

پرداخت وام فوری قانونی و شرعی است؟

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کامل در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و همچنین قراردادی کاملا شفاف و قانونی زیرنظر وکیل برای هر وام تنظیم میشود، تا شما بتونید با خیالی آسوده وام خودتون رو دریافت کنید.

تمامی مراحل کاملا قانونی و شرعی است

وام فوری یک روزه

شرایط سخت و مراحل طولانی بانک ها برای پرداخت وام معمولا متقاضیان دریافت وام رو منصرف میکنه، در بعضی از شرایط هم شما نیاز به دریافت وام به صورت خیلی فوری دارید که نمیتونید مدت زمان زیادی رو صرف انجام مراحل اداری کنید.

از همین رو موسسه ما شرایطی رو فراهم کرده که شما میتونید وام فوری یک روزه و یا حتی سریع تر هم دریافت کنید. برای مثال برای دریافت وام طلا شما میتونید در عرض نیم ساعت وام خودتون رو دریافت کنید.

همچنین وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام فوری با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به صورت کامل به شما پرداخت میشود.

وام بدون سپرده

معمولا در بانک ها اولین شرط پرداخت وام داشتن سپرده در بانک هست که شرایط دریافت وام رو برای متقاضیان دریافت وام فوری سخت میکنه. به همین دلیل موسسه حقوقی توانگر شرایطی رو برای متقاضیان وام فراهم کرده که شما بتونید وام بدون سپرده دریافت کنید در کمترین زمان ممکن، معمولا پرداخت وام های موسسه ما بین نیم ساعت تا نهایتن دو روز کاری هست و محدودیتی هم در پرداخت وام فوری نداریم.همچنین اگه دسته چک برای دریافت وام ندارید شما میتونید از وام فوری با سفته موسسه ما استفاده کنید.

وام فوری بدون ضامن

سخت ترین مرحله دریافت وام پیدا کردن ضامن است. داشتن ضامن معتبر و کارمند این روزه ها خیلی سخت شده و ممکنه که شماهم با این مشکل مواجه شدید. اما شما میتونید وام فوری بدون ضامن رو به راحتی از موسسه ما دریافت کنید. در موسسه ما برای دریافت وام از موسسه ما شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید و میتونید فقط با یکی از سند های گفته شده وام خودتون رو دریافت کنید.
وام فوری بانک ملی

شرایط وام فوری بانک ملی

بانک ملی شرایطی ایجاد کرده که شما بتونید تا سقف ۵ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنید.

 مدت زمان پرداخت این وام ۴۸ ساعت است و بازپرداخت اون ۶۰ ماهه.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیاز به سپرده گذاری دارید تا بتونید 

بر اساس سپرده ای که در بانک میزارید وام دریافت کنید. همچنین بانک ملی به سپرده ای که در بانک قرار میدید هم سود ۱۸ درصدی میده.

در طرح تسهیلات آنی بانک ملی تولید کنندگان دارای جواز کسب میتوانند تا سقف ۵ میلیارد تومان وام دریافت کنند، همچنین پزشکان، مهندسان، وکلا، قضات، اعضای هیئت علمی دانشگاه، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی هم میتوانند تا سقف ۲ میلیارد تومان وام دریافت کنند.

همچنین سایر مشاغل هم میتونند تا سقف ۱ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنند.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیازی به ضامن ندارید و فقط با سپرده گذاری میتونید وام دریافت کنید سود این وام ۱۷ درصد سالیانه است و همچنین به سپرده که شما در بانک قرار میدید هم ۱۸ درصد سالیانه سود تعلق میگیره.

مهلت بازپرداخت این وام ۶۰ ماهه است و بستگی به مبلغ دریافتی وام شما قسط ماهانه متغییر است.

وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه بدون ضامن

از آنجایی که بانک ها شرایط سختی برای پرداخت وام دارند عملا دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن از بانک ها غیر ممکن است. برای دریافت وام یک روزه شما میتوانید از روش های مختلف اقدام کنید، اولین روش استفاده از اپلیکیشن های وام دهی مختلف مثل ویپاد، لندو، از کی و … است که شما با ثبت نام در این اپلیکیشن ها و ارسال مدارک خودتون میتوانید وام دریافت کنید.

یکی دیگ از راه های دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن خرید وام است که شما با سر زدن به وبسایت هایی که خدمات خرید و فروش وام ارائه میدهند میتوانید وام های مختلف رو مشاهده کنید.

اما راه آخر و بهترین راه دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن دریافت وام از موسسات پرداخت وام است که با اسناد مختلفی مانند سند ملک، سند خودرو و طلا شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن وام فوری دریافت کنید، موسسه حقوقی توانگر با ۱۵ سال سابقه قابل استعلام اماده ارائه پرداخت وام یک روزه به مشتریان محترم است.

وام فوری بدون سپرده

بانک ها روش های مختلفی برای پرداخت وام دارند که یکی از این روش ها سپرده گذاری در بانک ها هست، این روش شاید برای برخی از درخواست کنندگان وام روشی کارآمد باشه اما از طرفی اکثر کسانی که نیاز به وام دارند توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارن به همین دلیل روش های دیگری برای دریافت وام فوری بدون سپرده وجود دارد

اگه شما نیاز به وام دارید و توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارید با داشتن ضامن و یا سند ملک میتوانید از بانک های مختلف مانند بانک ملی، بانک ملت، بانک شهر و … این وام رو دریافت کنید. برای اطلاع کامل از طرح های مختلف این بانک ها میتوانید به شعب بانک ها مراجعه کنید.

همچنین شما میتونید به راحتی و بدون نیاز به سپرده با داشتن سند ملک، سند خودرو و طلا از موسسه حقوقی توانگر وام دریافت کنید.

بهترین راه دریافت وام فوری

راه های زیادی برای دریافت وام فوری است، ساده ترین اونها دریافت وام فوری از بانک ها هست که شرایط سختی برای پرداخت وام دارند.
یکی از راحت ترین راه ها برای دریافت وام فوری دریافت وام از موسسه حقوقی توانگر هست که شما بدون نیاز به سپرده و ضامن فقط با سند خودرو، ملک و یا طلا میتونید وام خودتون رو در کمترین زمان دریافت کنید.
برای دریافت این وام از موسسه حقوقی توانگر میتونید با شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ و ۹۱ ۹۴ ۱۲۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو راهنمایی کنند.
پاسخ پرسش های شما در این جا آورده شده است
شما میتونید در کمتر از یک ساعت از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

بسته به شما شرایط متفاوت است، میتونید با یکی از شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ ، ۹۱ ۹۴ ۱۲۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو دریافت کنید.

شما با داشتن سند ملک تهران و یا حومه تهران بدون نیاز به ضامن وام فوری دریافت کنید.

شما میتوانید هم با سفته هم با چک وام فوری دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامن رسمی یا کارمند ندارید.

شما میتونید بدون نیاز به سپرده گذاری با سند ملک مسکونی یا اداری، سند خودرو، طلا و یا سیم کارت وام فوری بدون سپرده دریافت کنید.

وام فوری
وام فوری

سریع ترین راه دریافت وام فوری

وام خودرو
وام با سند خودرو

دریافت وام با سند خودرو بدون ضامن

وام سند ملکی
وام با سند ملکی

دریافت وام با سند ملک بدون ضامن

وام سیم کارت
وام سیم کارت

دریافت فوری وام با سیم کارت

وام طلا
وام طلا

دریافت وام با طلا بدون ضامن

آیکن وام آزاد
وام آزاد

بهترین راه برای تامین مالی سریع