وام فوری

شرایط کامل دریافت وام فوری

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید. داشتن یکی از سند های ملک،خودرو، طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

همچنین وام فوری فقط در تهران، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

شرایط دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

ملک تهران و کرج

ملک ارزنده حومه تهران ( ارزش ملک بالای ۳ میلیارد )

اسناد تجاری و زمین پرداخت نمیشود.

در صورتی که ملک شما در حومه تهران است برای دریافت وام داشتن دسته چک الزامی میباشد.

داشتن سند تک برگ، بنچاق، پایان کار الزامی میباشد.

در صورت دانگی بودن، حضور تمام افراد الزامی میباشد.

سند در رهن نباشد.

به صورت وکالتی انجام نمیشود.

شرایط دریافت وام فوری با سند ماشین

پلاک خودرو باید تهران باشد و آدرس درج شده در برگه سبز خودرو باید داخل تهران باشد.

( پلاک حومه تهران و کرج به هیچ عنوان پرداختی انجام نمیشود. )

داشتن دسته چک الزامی میباشد.

مدل خودرو باید بالای ۱۳۹۰ باشد.

ارزش روز خودرو باید بالای ۴۰۰ میلیون تومان باشد. ( وام زیر ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت نمیشود. )

با تمام خودرو های ایرانی و خارجی بالای ۴۰۰ میلیون تومان میتوانید وام دریافت کنید.

وام فقط روی خودرو های سواری پرداخت میشود. ( تاکسی و وانت پرداخت نمیشود. )

نحوه دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر

دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر با ساده ترین شرایط و در سریع ترین زمان ممکن.

شما میتونید با سند خودرو، سند ملکی و اداری، و طلا و سیم کارت ۹۱۲ وام فوری از موسسه ما دریافت کنید.

این وام ها بسته به شرایطشون در کمترین زمان ممکن پرداخت میشود. معمولا وام طلا و وام سیم کارت در کمتر از نیم ساعت پرداخت میشه و وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به شما پرداخت میشه.

برای دریافت هرکدام از این وام های فوری شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید. و شما فقط با یکی از اسنادی که در بالا گفت میتونید وام فوری یک روزه دریافت کنید.

البته که فعلا این وام ها فقط در تهران پرداخت میشود. وام با سند ملکی در کرج هم پرداخت میشود.

نحوه دریافت وام فوری

شرایط دریافت وام بدون ضامن

این وام بر خلاف وام های بانکی با راحت ترین شرایط به شما پرداخت میشود. برای دریافت این وام شما نیاز به دسته چک و یا ضامن ندارید. تنها شرط پرداخت این وام سن بالای ۱۸ سال و داشتن یکی از سند های ملک، خودرو، طلا و یا سیم کارت دارید.

البته این وام فقط در تهران و کرج پرداخت میشود و برای دریافت این وام شما باید ساکن تهران و یا کرج باشید.

حداقل مبلغ وام:۱۵۰ میلیون تومان
 حداکثر مبلغ وام:۴۰ میلیارد تومان
 ضامن مورد نیاز: بدون نیاز به ضامن
 سند مورد نیاز: ملک، خودرو، طلا و سیم کارت
شرایط دریافت وام فوری
وام فوری یک روزه

وام فوری چند ساعته پرداخت میشود؟

وام بدون ضامن بستگی به سند شما برای ضمانت مدت زمان پرداختش فرق میکنه. اگه شما قصد داشته باشید با سند ملکی و یا اداری وام دریافت کنید نیاز به یک یا نهایتن دو روز انجام مراحل اداری پرداخت وام هست.

شما میتونید به راحتی وام خودرو بدون ضامن سال ۱۴۰۱ رو در کمتر از دو ساعت کاری دریافت کنید.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید با طلا و یا سیم کارت این وام رو دریافت کنید در سریع ترین زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت میتونید مبلغ مورد نیاز خودتون رو دریافت کنید.

در تمامی این مراحل شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید و میتونید بدون ضامن هم این وام هارو دریافت کنید.

مبلغ وام فوری

مبلغ این وام بسته به سند شما متفاوت است. روی سند ملکی و اداری شما میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک خودتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه ملک شما ارزشی ۶ میلیاردی داشته باشه شما میتونید بین ۳ میلیارد تا ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون وام در کمتر از دو روز کاری دریافت کنید، بدون نیاز به داشتن دسته چک و یا ضامن.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید روی سند خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید هم میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه خودروی شما ارزش ۱ میلیاردی داشته باشه شما میتونید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومن از موسسه ما وام دریافت کنید، در کمتر از دو ساعت و تنها شرط برای دریافت این وام پلاک تهران و یا کرج بودن خودرو هست.

این شرایط برای دریافت وام با طلا کمی متفاوت است. شما میتونید تا ۹۰ درصد ارزش طلای خودتون وام فوری دریافت کنید، برای مثال اگه شما ۱۰۰ میلیون طلا داشته باشید میتونید در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومن وام دریافت کنید.

برای دریافت تمام وام های بالا شما نیازی به هیچ گونه ضامن و یا دسته چک ندارید.

همچنین شما میتونید از حداقل ۵۰ میلیون تا حداکثر توان سندتون وام دریافت کنید.

مراحل دریافت وام فوری

در این وام بدون ضامن که از موسسه حقوقی توانگر دریافت میکنید شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید و در اصل با سند خودتون میتونید به راحتی وام دریافت کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید با سند ملک مسکونی و یا اداری خودتون وام دریافت کنید و بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند ملک شما در رهن موسسه ما قرار میگیره و همچنان سند به نام شما باقی میمونه، و با پرداخت مبلغ وام سند شما آزاد میشه.

همچنین اگه قصد داشته باشید با خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودروی شما و یا پلاک شما به صورت دانگی در رهن ما قرار میگیرد اما همچنان سند و پلاک به نام شما باقی میمونه و بعد از پرداخت مبلغ وام سند و یا پلاک شما به حالت قبل برمیگردد.

همچنین برای دریافت وام فوری با طلا هم طلای شما با نام و مشخصات خودتون در صندوق امانات بانک نگه داری میشه تا زمان پرداخت مبلغ وام و بعد از پرداخت مبلغ طلا به شما بازگردانده میشه.

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و برای هر پرونده وامی قراردادی کاملا قانونی و اصولی زیر نظر وکیل های موسسه ما تنظیم میشه ، تا شما بتونید با خیالی راحت هر مبلغ وامی که مورد نیازتون بود رو از موسسه ما دریافت کنید.

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

برای دریافت این وام شما نیاز به سند ملک مسکونی و یا اداری تهران و کرج و اطراف تهران دارید. این وام فوری فقط در تهران و کرج قابل پرداخت هست. و در استان ها و شهرستان های دیگر پرداخت نمیشود.

برای دریافت این وام فوری داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار ملک خودتون الزامی هست.

داشتن سند شش دانگ الزامی هست و اگه سند دانگی به اسم افراد مختلف هست حضور تمامی افراد هنگام دریافت وام آزاد الزامی هست. دریافت وام به صورت وکالتی امکان پذیر نیست.

همچنین برای دریافت این وام سند شما نباید در رهن بانک و یا شخص دیگری باشد.

 • ملک شما باید در تهران، کرج و یا اطراف تهران باشد.
 • داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کال الزامی هست.
 • در صورتی دانگی بودن حضور تمام افراد الزامی هست.
 • سند ملک شما نباید در رهن بانک و یا شخصی باشد.
 • پرداخت وام فوری به صورت وکالتی انجام نمیشود و حضور صاحب سند الزامی هست.

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند خودرو و ماشین

این وام به تمام خودرو های ایرانی و خارجی تعلق میگیره و شما میتونید با تمام خودرو های داخلی مثل پراید و تیبا و ۲۰۶ و … و تمام خودرو های خارجی این وام رو دریافت کنید.

برای دریافت این وام پلاک خودرو شما باید پلاک تهران باشد و این وام فوری فقط در تهران پرداخت میشود.

همچنین برای دریافت این وام مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد و ارزش روز خودروی شما هم باید حداقل بالای ۱۰۰ میلیون باشد تا بتونید وام با سند خودرو دریافت کنید، در ضمن این وام فقط به خودرو های سواری تعلق میگیره.

 • خودروی شما باید پلاک تهران باشد.
 • مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد.
 • ارزش روز خودرو حداقل ۱۰۰ میلیون تومان
 • قابل پرداخت روی کلیه خودرو های ایرانی و خارجی
 • پرداخت فقط رو خودرو های سواری
شرایط بازپرداخت وام فوری موسسه حقوقی توانگر

شرایط بازپرداخت وام فوری

بازپرداخت وام ها بسته به انتخاب شما میتونه یک ماه تا یک سال باشد، که به شرط خوش حسابی شما میتونید این وام رو تمدید هم بکنید.

باز پرداخت کاملا بر اساس شرایط شما سازگار میشود. و شما میتونید به صورت ماهانه، دوماه یکبار و… بازپرداخت خودتون رو مشخص کنید.

همچنین شما میتونید بخشی از مبلغ وام خودتون رو به صورت یکجا پرداخت کنید تا هم از اصل پول پرداختی و هم از قسط وام کسر بشه.

پرداخت وام فوری قانونی و شرعی است؟

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کامل در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و همچنین قراردادی کاملا شفاف و قانونی زیرنظر وکیل برای هر وام تنظیم میشود، تا شما بتونید با خیالی آسوده وام خودتون رو دریافت کنید.

تمامی مراحل کاملا قانونی و شرعی است.

وام فوری قانونی و شرعی

وام بدون سپرده

معمولا در بانک ها اولین شرط پرداخت وام داشتن سپرده در بانک هست که شرایط دریافت وام رو برای متقاضیان دریافت وام فوری سخت میکنه. به همین دلیل موسسه حقوقی توانگر شرایطی رو برای متقاضیان وام فراهم کرده که شما بتونید وام بدون سپرده دریافت کنید در کمترین زمان ممکن، معمولا پرداخت وام های موسسه ما بین نیم ساعت تا نهایتن دو روز کاری هست و محدودیتی هم در پرداخت وام فوری نداریم.همچنین اگه دسته چک برای دریافت وام ندارید شما میتونید از وام فوری با سفته موسسه ما استفاده کنید.

وام فوری یک روزه

شرایط سخت و مراحل طولانی بانک ها برای پرداخت وام معمولا متقاضیان دریافت وام رو منصرف میکنه، در بعضی از شرایط هم شما نیاز به دریافت وام به صورت خیلی فوری دارید که نمیتونید مدت زمان زیادی رو صرف انجام مراحل اداری کنید.

از همین رو موسسه ما شرایطی رو فراهم کرده که شما میتونید وام فوری یک روزه و یا حتی سریع تر هم دریافت کنید. برای مثال برای دریافت وام طلا شما میتونید در عرض نیم ساعت وام خودتون رو دریافت کنید.

همچنین وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام فوری با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به صورت کامل به شما پرداخت میشود.

وام فوری بدون ضامن

سخت ترین مرحله دریافت وام پیدا کردن ضامن است. داشتن ضامن معتبر و کارمند این روزه ها خیلی سخت شده و ممکنه که شماهم با این مشکل مواجه شدید. اما شما میتونید وام فوری بدون ضامن رو به راحتی از موسسه ما دریافت کنید. در موسسه ما برای دریافت وام از موسسه ما شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید و میتونید فقط با یکی از سند های گفته شده وام خودتون رو دریافت کنید.

شرایط وام فوری بانک ملی

بانک ملی شرایطی ایجاد کرده که شما بتونید تا سقف ۵ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنید. مدت زمان پرداخت این وام ۴۸ ساعت است و بازپرداخت اون ۶۰ ماهه.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیاز به سپرده گذاری دارید تا بتونید بر اساس سپرده ای که در بانک میزارید وام دریافت کنید. همچنین بانک ملی به سپرده ای که در بانک قرار میدید هم سود ۱۸ درصدی میده.

در طرح تسهیلات آنی بانک ملی تولید کنندگان دارای جواز کسب میتوانند تا سقف ۵ میلیارد تومان وام دریافت کنند، همچنین پزشکان، مهندسان، وکلا، قضات، اعضای هیئت علمی دانشگاه، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی هم میتوانند تا سقف ۲ میلیارد تومان وام دریافت کنند.

همچنین سایر مشاغل هم میتونند تا سقف ۱ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنند.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیازی به ضامن ندارید و فقط با سپرده گذاری میتونید وام دریافت کنید سود این وام ۱۷ درصد سالیانه است و همچنین به سپرده که شما در بانک قرار میدید هم ۱۸ درصد سالیانه سود تعلق میگیره.

مهلت بازپرداخت این وام ۶۰ ماهه است و بستگی به مبلغ دریافتی وام شما قسط ماهانه متغییر است.

وام فوری بدون سپرده

بانک ها روش های مختلفی برای پرداخت وام دارند که یکی از این روش ها سپرده گذاری در بانک ها هست، این روش شاید برای برخی از درخواست کنندگان وام روشی کارآمد باشه اما از طرفی اکثر کسانی که نیاز به وام دارند توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارن به همین دلیل روش های دیگری برای دریافت وام فوری بدون سپرده وجود دارد

اگه شما نیاز به وام دارید و توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارید با داشتن ضامن و یا سند ملک میتوانید از بانک های مختلف مانند بانک ملی، بانک ملت، بانک شهر و … این وام رو دریافت کنید. برای اطلاع کامل از طرح های مختلف این بانک ها میتوانید به شعب بانک ها مراجعه کنید.

همچنین شما میتونید به راحتی و بدون نیاز به سپرده با داشتن سند ملک، سند خودرو و طلا از موسسه حقوقی توانگر وام دریافت کنید.

وام فوری بانک ملی

وام فوری یک روزه بدون ضامن

از آنجایی که بانک ها شرایط سختی برای پرداخت وام دارند عملا دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن از بانک ها غیر ممکن است. برای دریافت وام یک روزه شما میتوانید از روش های مختلف اقدام کنید، اولین روش استفاده از اپلیکیشن های وام دهی مختلف مثل ویپاد، لندو، از کی و … است که شما با ثبت نام در این اپلیکیشن ها و ارسال مدارک خودتون میتوانید وام دریافت کنید.

یکی دیگ از راه های دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن خرید وام است که شما با سر زدن به وبسایت هایی که خدمات خرید و فروش وام ارائه میدهند میتوانید وام های مختلف رو مشاهده کنید.

اما راه آخر و بهترین راه دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن دریافت وام از موسسات پرداخت وام است که با اسناد مختلفی مانند سند ملک، سند خودرو و طلا شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن وام فوری دریافت کنید، موسسه حقوقی توانگر با ۱۵ سال سابقه قابل استعلام اماده ارائه پرداخت وام یک روزه به مشتریان محترم است.

بهترین راه دریافت وام فوری

راه های زیادی برای دریافت وام فوری است، ساده ترین اونها دریافت وام فوری از بانک ها هست که شرایط سختی برای پرداخت وام دارند.

یکی از راحت ترین راه ها برای دریافت وام فوری دریافت وام از موسسه حقوقی توانگر هست که شما بدون نیاز به سپرده، ضامن و یا حتی دسته چک فقط با سند خودرو، ملک و یا طلا میتونید وام خودتون رو در کمترین زمان دریافت کنید.

برای دریافت این وام از موسسه حقوقی توانگر میتونید با شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ و ۹۱ ۹۴ ۱۲۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو راهنمایی کنند.

شما میتونید در کمتر از یک ساعت از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

بسته به شما شرایط متفاوت است، میتونید با یکی از شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ ، ۷۷۷۷ ۷۴۴ ۰۹۳۹ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو دریافت کنید.

شما با داشتن سند ملک تهران و یا حومه تهران بدون نیاز به ضامن و یا دسته چک وام فوری دریافت کنید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی ما شما نیازی به دسته چک ندارید و بدون دسته چک هم میتونید از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامن رسمی یا کارمند ندارید.

شما میتونید بدون نیاز به سپرده گذاری با سند ملک مسکونی یا اداری، سند خودرو، طلا و یا سیم کارت وام فوری بدون سپرده دریافت کنید.

71 دیدگاه دربارهٔ «وام فوری»

 1. وام فوری شما فقط در تهران پرداخت میشه؟ من مازندران سند ملکی دارم میخوام روشون وام دریافت کنم

    1. سلام وقتتون بخیر
     اگه خوش حساب باشین و اقساط رو به موقع پرداخت کرده باشین میتونید دوباره وام دریافت کنید

 2. سلام من ساکن پیشوا هستم ملکم در پیشوا هست قیمت کل هم 400 تومن هست می تونم وام 100 تومنی بگیرم و اینکه حتما باید یکساله پرداخت کرد یا زمانش می تونه بیشتر هم بشه

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از این موارد با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید.

 3. سلام وقتتون بخیر من ۵۰ میلیون وام فوری نیاز دارم سند ماشین پلاک تهران هم دارم

    1. سلام وقتتون بخیر
     برای دریافت وام فوری با سفته نیاز به یکی از سند های خودرو، ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

     1. سلام تو شهرستان ما هم باشه روزی ۱۰۰نفر وام میخوان سند همه چیم دارن ولی اینجا بانگ وام نمیده دارین اینجا کسی کار ادراریو انجام بده روزی۳۰میلیارد وام میگرم با سند اینا

  1. سلام روز بخیر
   برای اطلاع دقیق از شرایط و دریافت مشاوره رایگان در رابطه با دریافت وام فوری با یکی از شماره های 09397447777 و یا 09122244690 تماس بگیرید.

  1. سلام وقتتون بخیر
   خیر متاسفانه این وام فقط روی سند خودرو های سواری قابل پرداخت هست.

  1. سلام وقتتون بخیر
   وام آزاد هست و فقط روی سند خودرو و ملک و طلا و سیم کارت ۹۱۲ پرداخت میشه

   1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
    برای دریافت وام فوری با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

  1. سلام وقتتون بخیر، برای اطلاع دقیق از این مورد لطفا با یکی از کارشناس های ما تماس بگیرید

 4. سلام ارزش ملك من 4ميليارده،دسته چک هم ندارم ،چه مبلغی تعلق میگیره واینکه مدت زمان برگشت ان چقدرهست واگه یک میلیاردش روفقط بخوام تویکساله نحوه برگشت چگونه هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   اگه ملکتون تهران یا کرج هست میتونید برای دریافت وام فوری و اطلاع دقیق از شرایط با شماره 09122244690 تماس بگیرید.

  1. سلام وفتتون بخیر بعله اگه سند خودرو یا ملک داشته باشید میتونید دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر از وام فوری میتونید با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 5. حسین کاظمی

  سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری بدون ضامن نیاز به سند ملک و یا خودرو هست؟ بدون داشتن این اسناد امکان دریافت وام فوری نیست؟

  1. سلام وقت شماهم بخیر، بعله برای دریافت وام فوری حتما نیاز به داشتن سند خودرو و یا ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

 6. سلام وقت بخیر من سند ملک دارم ولی به اسم پدرم هستش و فوت کرده هنوز تفکیک نشده امکان وام گرفتن هستش با اون سند؟ باید اصل سند پیش شما بمونه یا کپی سند اینارو هم بگید ممنون میشم ?????

  1. سلام وقتتون بخیر تسلیت میگم? متاسفانه برای دریافت وام فوری حضور صاحب سند الزامی هست و بدون صاحب سند امکان گرفتن وام وجود نداره.

  1. سلام وقتتون بخیر، بستگی به ارزش سیم کارت شما داره میتونید تا ۸۰ درصد ارزش سیم کارتتون رو وام فوری دریافت کنید.

 7. محمدتقی محمدی

  باسلام,عرض ادب
  بنده بخاطر تصادف و تعمیرات کلی خودرو نیاز مبرم وفوری به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان هستم،
  ماشینم
  پژو پارس ۸۹ وبنام خودم و در تهران هستش

  1. سلام وقتتون بخیر برای با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷۷ تماس بگیرید راهنمایتتون میکنن در رابطه با وام فوری

 8. سلام وقتتون بخیر
  من نیازمند وام 100 تا 200 میلیونی هستم اما سند ملکی یا خودرو ندارم و خیلی نیازمند این وام هستم لطفا راهنمایی کنید تا بتوانم وام را دریافت کنم

  1. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری باید یکی از اسناد گفته شده یعنی سند خودرو، سند ملکی، طلا، سیم کارت ۹۱۲ رو باید داشته باشه.

 9. با سلام و احترام
  من برای ازدواج قصد مهاجرت به تهران رو دارم، خودرو سمند ef7 مدل 96 دارم که متاسفانه پلاک تهران نیست.
  چون در توضیحاتتون قید: خودرو باید پلاکش از تهران باشه آورده شده. آیا در این مورد استثنائی هم وجود داره؟

   1. سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از شرایط لطفا با یکی از شماره های 09121269491 و 09122244690 تماس بگیرید.

   1. علی ابراهیمی

    سلام خسته نباشید هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن
    لطفاً جواب مارو بدین اگه کارمون گیر نبود الکی الاف نیستیم که زنگ می‌زنیم
    ۰۹۱********
    ممنون میشم یه جوابی بدین.

    1. سلام وقتتون بخیر شنبه تا پنجشنبه ( غیر از ایام تعطیل رسمی ) ساعت ۹ الی ۶ غروب همکاران ما همیشه پاسخگو هستند.

 10. سلام وام از روی قولنامه خونه کدرهگیری دار داده میشه…خونه مسکن مهر میباشد و هنوز سندش رو ندادن ولی قولنامه مهضری داریم

 11. باسلام
  در تشریح و نوشتار برای وام با سند ملکی موکدا در چندین جا اشاره داشته اید بجز سند ملک نه به چک و نه سفته نیازی نمی باشد اما در تماس یا همکارنتان داشتن دسته وک الزامی است‌ ‌.
  خوب است ابتدا این تناقض را برطرف کنید، سپس اعلام آمادگی برای ارایه وام داشته باشید .

  1. سلام وقتتون بخیر،
   در ابتدای توضیحات صفحه نوشته شده است “در صورتی که ملک شما در حومه تهران است برای دریافت وام داشتن دسته چک الزامی میباشد.” در صورتی که ملک شما در داخل تهران باید نیازی به دسته چک نیست و در صورتی که در حومه تهران باید باید دسته چک داشته باشید.

 12. بنده پژو پارس مدل 89 دارم قیمتش هم بیش از 300 میلیون است، دسته چک هم دارم آیا میتونم وام بگیرم و اگر میتونم چقدر؟

 13. سلام وقت بخیر
  ببخشید من به وام 200تا250تومنی نیاز دارم ایا میتونم سند ماشینم رو بزارم ارزش ماشینم 350تومن هست 🤔

 14. سلام روز بخیر وام فوری یک روزه ۳۰۰ میلیونی نیاز داشتم سند خودرو پلاک تهران هم دارم از چه طریقی برای دریافت وام باید اقدام کنم؟

   1. سلام وقت بخیر من خونه کرج دارم و ماشین هم دارم روی کدومش میتونم بگیرم قیمت خونه ام ۲ملیاردهستش….و ماشین هم قیمت ۲۰۰ملیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.8/5 - (3336 امتیاز)