شرایط کامل دریافت وام فوری

لطفا قبل از تماس از داشتن شرایط زیر مطمئن شوید. داشتن یکی از سند های ملک،خودرو، طلا و یا سیم کارت برای دریافت وام فوری الزامی است.

همچنین وام فوری فقط در تهران، کرج و اطراف تهران قابل پرداخت است.

icons8-home-64

وام فوری با سند ملک

 • ملک تهران، کرج، و یا اطراف تهران
 • سند تک برگ، بنچاق، پایان کار
 • در صورت دانگی بودن، حضور تمام افراد
 • سند در رهن نباشد
 • به صورت وکالتی انجام نمیشود.
icons8-car-100

وام فوری با سند ماشین

 • پلاک تهران
 • مدل خودرو بالای ۱۳۹۰
 • ارزش روز خودرو بالا ۱۰۰ میلیون
 • ایرانی و خارجی
 • فقط خودرو سواری

نحوه دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر

دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر با ساده ترین شرایط و در سریع ترین زمان ممکن.

شما میتونید با سند خودرو، سند ملکی و اداری، و طلا و سیم کارت ۹۱۲ وام فوری از موسسه ما دریافت کنید.

این وام ها بسته به شرایطشون در کمترین زمان ممکن پرداخت میشود. معمولا وام طلا و سیم کارت در کمتر از نیم ساعت پرداخت میشه و وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به شما پرداخت میشه.

برای دریافت هرکدام از این وام های فوری شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید. و شما فقط با یکی از اسنادی که در بالا گفت میتونید وام فوری یک روزه دریافت کنید.

البته که فعلا این وام ها فقط در تهران پرداخت میشود. وام با سند ملکی در کرج هم پرداخت میشود.

نحوه دریافت وام فوری

شرایط دریافت وام فوری از موسسه توانگر

این وام بر خلاف وام های بانکی با راحت ترین شرایط به شما پرداخت میشود. برای دریافت این وام شما نیاز به دسته چک و یا ضامن ندارید. تنها شرط پرداخت این وام سن بالای ۱۸ سال و داشتن یکی از سند های ملک، خودرو، طلا و یا سیم کارت دارید.

البته این وام فقط در تهران و کرج پرداخت میشود و برای دریافت این وام شما باید ساکن تهران و یا کرج باشید.

حداقل مبلغ وام:۵۰ میلیون تومان
 حداکثر مبلغ وام:۴۰ میلیارد تومان
 ضامن مورد نیاز: بدون نیاز به ضامن
 سند مورد نیاز: ملک، خودرو، طلا و سیم کارت
شرایط دریافت وام فوری

وام فوری چند ساعته پرداخت میشود؟

وام بدون ضامن بستگی به سند شما برای ضمانت مدت زمان پرداختش فرق میکنه. اگه شما قصد داشته باشید با سند ملکی و یا اداری وام دریافت کنید نیاز به یک یا نهایتن دو روز انجام مراحل اداری پرداخت وام هست.

شما میتونید به راحتی وام خودرو بدون ضامن سال ۱۴۰۱ رو در کمتر از دو ساعت کاری دریافت کنید.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید با طلا و یا سیم کارت این وام رو دریافت کنید در سریع ترین زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت میتونید مبلغ مورد نیاز خودتون رو دریافت کنید.

در تمامی این مراحل شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید و میتونید بدون ضامن هم این وام هارو دریافت کنید.

مبلغ وام فوری

مبلغ این وام بسته به سند شما متفاوت است. روی سند ملکی و اداری شما میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک خودتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه ملک شما ارزشی ۶ میلیاردی داشته باشه شما میتونید بین ۳ میلیارد تا ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون وام در کمتر از دو روز کاری دریافت کنید، بدون نیاز به داشتن دسته چک و یا ضامن.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید روی سند خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید هم میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه خودروی شما ارزش ۱ میلیاردی داشته باشه شما میتونید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومن از موسسه ما وام دریافت کنید، در کمتر از دو ساعت و تنها شرط برای دریافت این وام پلاک تهران و یا کرج بودن خودرو هست.

این شرایط برای دریافت وام با طلا کمی متفاوت است. شما میتونید تا ۹۰ درصد ارزش طلای خودتون وام فوری دریافت کنید، برای مثال اگه شما ۱۰۰ میلیون طلا داشته باشید میتونید در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومن وام دریافت کنید.

برای دریافت تمام وام های بالا شما نیازی به هیچ گونه ضامن و یا دسته چک ندارید.

همچنین شما میتونید از حداقل ۵۰ میلیون تا حداکثر توان سندتون وام دریافت کنید.

مراحل دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر

در این وام بدون ضامن که از موسسه حقوقی توانگر دریافت میکنید شما نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید و در اصل با سند خودتون میتونید به راحتی وام دریافت کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید با سند ملک مسکونی و یا اداری خودتون وام دریافت کنید و بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند ملک شما در رهن موسسه ما قرار میگیره و همچنان سند به نام شما باقی میمونه، و با پرداخت مبلغ وام سند شما آزاد میشه.

همچنین اگه قصد داشته باشید با خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودروی شما و یا پلاک شما به صورت دانگی در رهن ما قرار میگیرد اما همچنان سند و پلاک به نام شما باقی میمونه و بعد از پرداخت مبلغ وام سند و یا پلاک شما به حالت قبل برمیگردد.

همچنین برای دریافت وام فوری با طلا هم طلای شما با نام و مشخصات خودتون در صندوق امانات بانک نگه داری میشه تا زمان پرداخت مبلغ وام و بعد از پرداخت مبلغ طلا به شما بازگردانده میشه.

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و برای هر پرونده وامی قراردادی کاملا قانونی و اصولی زیر نظر وکیل های موسسه ما تنظیم میشه ، تا شما بتونید با خیالی راحت هر مبلغ وامی که مورد نیازتون بود رو از موسسه ما دریافت کنید.

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

برای دریافت این وام شما نیاز به سند ملک مسکونی و یا اداری تهران و کرج و اطراف تهران دارید. این وام فوری فقط در تهران و کرج قابل پرداخت هست. و در استان ها و شهرستان های دیگر پرداخت نمیشود.

برای دریافت این وام فوری داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار ملک خودتون الزامی هست.

داشتن سند شش دانگ الزامی هست و اگه سند دانگی به اسم افراد مختلف هست حضور تمامی افراد هنگام دریافت وام الزامی هست. دریافت وام به صورت وکالتی امکان پذیر نیست.

همچنین برای دریافت این وام سند شما نباید در رهن بانک و یا شخص دیگری باشد.

 • ملک شما باید در تهران، کرج و یا اطراف تهران باشد.
 • داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کال الزامی هست.
 • در صورتی دانگی بودن حضور تمام افراد الزامی هست.
 • سند ملک شما نباید در رهن بانک و یا شخصی باشد.
 • پرداخت وام فوری به صورت وکالتی انجام نمیشود و حضور صاحب سند الزامی هست.

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند خودرو و ماشین

این وام به تمام خودرو های ایرانی و خارجی تعلق میگیره و شما میتونید با تمام خودرو های داخلی مثل پراید و تیبا و ۲۰۶ و … و تمام خودرو های خارجی این وام رو دریافت کنید.

برای دریافت این وام پلاک خودرو شما باید پلاک تهران باشد و این وام فوری فقط در تهران پرداخت میشود.

همچنین برای دریافت این وام مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد و ارزش روز خودروی شما هم باید حداقل بالای ۱۰۰ میلیون باشد تا بتونید وام با سند خودرو دریافت کنید، در ضمن این وام فقط به خودرو های سواری تعلق میگیره.

 • خودروی شما باید پلاک تهران باشد.
 • مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد.
 • ارزش روز خودرو حداقل ۱۰۰ میلیون تومان
 • قابل پرداخت روی کلیه خودرو های ایرانی و خارجی
 • پرداخت فقط رو خودرو های سواری
شرایط بازپرداخت وام فوری موسسه حقوقی توانگر

شرایط بازپرداخت وام فوری موسسه حقوقی توانگر

بازپرداخت وام ها بسته به انتخاب شما میتونه یک ماه تا یک سال باشد، که به شرط خوش حسابی شما میتونید این وام رو تمدید هم بکنید.

باز پرداخت کاملا بر اساس شرایط شما سازگار میشود. و شما میتونید به صورت ماهانه، دوماه یکبار و… بازپرداخت خودتون رو مشخص کنید.

همچنین شما میتونید بخشی از مبلغ وام خودتون رو به صورت یکجا پرداخت کنید تا هم از اصل پول پرداختی و هم از قسط وام کسر بشه.

پرداخت وام فوری قانونی و شرعی است؟

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کامل در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و همچنین قراردادی کاملا شفاف و قانونی زیرنظر وکیل برای هر وام تنظیم میشود، تا شما بتونید با خیالی آسوده وام خودتون رو دریافت کنید.

تمامی مراحل کاملا قانونی و شرعی است.

وام فوری قانونی و شرعی

وام بدون سپرده

معمولا در بانک ها اولین شرط پرداخت وام داشتن سپرده در بانک هست که شرایط دریافت وام رو برای متقاضیان دریافت وام فوری سخت میکنه. به همین دلیل موسسه حقوقی توانگر شرایطی رو برای متقاضیان وام فراهم کرده که شما بتونید وام بدون سپرده دریافت کنید در کمترین زمان ممکن، معمولا پرداخت وام های موسسه ما بین نیم ساعت تا نهایتن دو روز کاری هست و محدودیتی هم در پرداخت وام فوری نداریم.همچنین اگه دسته چک برای دریافت وام ندارید شما میتونید از وام فوری با سفته موسسه ما استفاده کنید.

وام فوری یک روزه

شرایط سخت و مراحل طولانی بانک ها برای پرداخت وام معمولا متقاضیان دریافت وام رو منصرف میکنه، در بعضی از شرایط هم شما نیاز به دریافت وام به صورت خیلی فوری دارید که نمیتونید مدت زمان زیادی رو صرف انجام مراحل اداری کنید.

از همین رو موسسه ما شرایطی رو فراهم کرده که شما میتونید وام فوری یک روزه و یا حتی سریع تر هم دریافت کنید. برای مثال برای دریافت وام طلا شما میتونید در عرض نیم ساعت وام خودتون رو دریافت کنید.

همچنین وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام فوری با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به صورت کامل به شما پرداخت میشود.

وام فوری بدون ضامن

سخت ترین مرحله دریافت وام پیدا کردن ضامن است. داشتن ضامن معتبر و کارمند این روزه ها خیلی سخت شده و ممکنه که شماهم با این مشکل مواجه شدید. اما شما میتونید وام فوری بدون ضامن رو به راحتی از موسسه ما دریافت کنید. در موسسه ما برای دریافت وام از موسسه ما شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید و میتونید فقط با یکی از سند های گفته شده وام خودتون رو دریافت کنید.

دریافت وام فوری از بانک ها

هرکدام از بانک ها شرایطی برای دریافت وام فوری دارند که اگه این شرایط رو داشته باشید میتونید از بانک ها هم وام دریافت کنید. معمولا شرایط هر بانکی برای پرداخت وام متفاوت است ولی بین یک سری شرایط بین تمام این بانک ها یکی است.

چندتا از شرایط مشترک بانک های مختلف برای دریافت وام فوری میشه

 • داشتن ضامن رسمی
 • داشتن سند ملک
 • مسدودی سپرده

اشاره کرد که شما برای دریافت وام فوری از بانک ها نیاز دارید که یکی از شرایط رو داشته باشید

پرداخت وام فوری با سپرده

رایج ترین روش پرداخت وام فوری بانک ها مسدودی سپرده هست که تقریبا تمام بانک ها با شرط مسدودی سپرده به شما وام میدن.

دریافت وام فوری با مسدودی سپرده به این صورت است که شما تا ۸۰ درصد سپرده خودتون وام بگیرید و حداکثر مبلغ پرداخت هم ۵۰۰ میلیون تومان است.به صورت ساده تر شما برای دریافت وام ۵۰۰ میلیون تومانی باید سپرده ۶۲۰ تومانی در بانک قرار بدید تا بتونید ۵۰۰ میلیون وام بگیرید.

 

که شاید زیاد شرایط منطقی برای افرادی که نیاز مالی شدید برای دریافت وام دارند نباشه.

دریافت وام فوری با ضامن رسمی

این وام هم به این شکل است که شما با معرفی چند ضامن رسمی و کارمند میتونید مبلغی رو وام فوری دریافت کنید که البته این دریافت این وام هم احتمالا چند هفته زمان میبره معمولا سقف پرداخت این وام نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان است و نمیتونید بیشتر از این مبلغ با این شرایط وام دریافت کنید.

دریافت وام فوری با سند ملک

همچنین شما میتونید از بعضی بانک ها مثل بانک سامان، پارسیان و یا توسعه تعاون وام فوری با سند ملک دریافت کنید. معمولا مبلغ این بسته به ارزش ملک شما متغییر هست و حداکثر پرداختی این وام هم حدود ۲ میلیارد الی ۳ میلیارد تومن است.

بعضی از بانک ها مثل بانک پارسیان علاوه بر سند ملک نیاز به سپرده هم دارند و بعضی از بانک ها مثل طرح حامی توسعه تعاون نیازی به سپرده ندارند.

شرایط وام فوری بانک ملی

بانک ملی شرایطی ایجاد کرده که شما بتونید تا سقف ۵ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنید. مدت زمان پرداخت این وام ۴۸ ساعت است و بازپرداخت اون ۶۰ ماهه.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیاز به سپرده گذاری دارید تا بتونید بر اساس سپرده ای که در بانک میزارید وام دریافت کنید. همچنین بانک ملی به سپرده ای که در بانک قرار میدید هم سود ۱۸ درصدی میده.

در طرح تسهیلات آنی بانک ملی تولید کنندگان دارای جواز کسب میتوانند تا سقف ۵ میلیارد تومان وام دریافت کنند، همچنین پزشکان، مهندسان، وکلا، قضات، اعضای هیئت علمی دانشگاه، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی هم میتوانند تا سقف ۲ میلیارد تومان وام دریافت کنند.

همچنین سایر مشاغل هم میتونند تا سقف ۱ میلیارد تومن وام فوری دریافت کنند.

برای دریافت وام فوری بانک ملی شما نیازی به ضامن ندارید و فقط با سپرده گذاری میتونید وام دریافت کنید سود این وام ۱۷ درصد سالیانه است و همچنین به سپرده که شما در بانک قرار میدید هم ۱۸ درصد سالیانه سود تعلق میگیره.

مهلت بازپرداخت این وام ۶۰ ماهه است و بستگی به مبلغ دریافتی وام شما قسط ماهانه متغییر است.

شرایط وام فوری بانک ملی

بهترین راه دریافت وام فوری

راه های زیادی برای دریافت وام فوری است، ساده ترین اونها دریافت وام فوری از بانک ها هست که شرایط سختی برای پرداخت وام دارند.

یکی از راحت ترین راه ها برای دریافت وام فوری دریافت وام از موسسه حقوقی توانگر هست که شما بدون نیاز به سپرده، ضامن و یا حتی دسته چک فقط با سند خودرو، ملک و یا طلا میتونید وام خودتون رو در کمترین زمان دریافت کنید.

برای دریافت این وام از موسسه حقوقی توانگر میتونید با شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ و ۷۷۷۷ ۷۴۴ ۰۹۳۹ تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو راهنمایی کنند.

شما میتونید در کمتر از یک ساعت از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

بسته به شما شرایط متفاوت است، میتونید با یکی از شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ ، ۷۷۷۷ ۷۴۴ ۰۹۳۹ و یا ۵۲ ۵۹ ۰۹۱ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو دریافت کنید.

شما با داشتن سند ملک تهران و یا حومه تهران بدون نیاز به ضامن و یا دسته چک وام فوری دریافت کنید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی ما شما نیازی به دسته چک ندارید و بدون دسته چک هم میتونید از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامن رسمی یا کارمند ندارید.

شما میتونید بدون نیاز به سپرده گذاری با سند ملک مسکونی یا اداری، سند خودرو، طلا و یا سیم کارت وام فوری بدون سپرده دریافت کنید.

4.8/5 - (66 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “وام فوری

 1. علی مرادی گفت:

  سلام وام از روی قولنامه خونه کدرهگیری دار داده میشه…خونه مسکن مهر میباشد و هنوز سندش رو ندادن ولی قولنامه مهضری داریم

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر داشتن سند ترک برگ الزامی میباشد.

 2. سهیل موسوی کیا گفت:

  چرا فقط پلاک تهران

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر،
   محدوده کاری ما در تهران است.

   1. علی ابراهیمی گفت:

    سلام خسته نباشید هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن
    لطفاً جواب مارو بدین اگه کارمون گیر نبود الکی الاف نیستیم که زنگ می‌زنیم
    ۰۹۱********
    ممنون میشم یه جوابی بدین.

    1. Tavangar گفت:

     سلام وقتتون بخیر شنبه تا پنجشنبه ( غیر از ایام تعطیل رسمی ) ساعت ۹ الی ۶ غروب همکاران ما همیشه پاسخگو هستند.

 3. مجید گفت:

  سلام خسته نباشید درصد سود وام خودرو ۱۰۰ میلیونی چند درصد هست

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر تماس بگیرید همکارهامون راهنماییتون میکنند.

  2. Raha گفت:

   با سند ملکی تا سقف ۲ میلیارد چند درصد هست و بالاترین مدت بازپرداخت چه مدت ؟

   1. Tavangar گفت:

    سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از شرایط لطفا با یکی از شماره های 09121269491 و 09122244690 تماس بگیرید.

 4. پرهام گفت:

  با سلام و احترام
  من برای ازدواج قصد مهاجرت به تهران رو دارم، خودرو سمند ef7 مدل 96 دارم که متاسفانه پلاک تهران نیست.
  چون در توضیحاتتون قید: خودرو باید پلاکش از تهران باشه آورده شده. آیا در این مورد استثنائی هم وجود داره؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری پلاک خودروتون حتما باید پلاک تهران باشه

 5. راضیه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من نیازمند وام 100 تا 200 میلیونی هستم اما سند ملکی یا خودرو ندارم و خیلی نیازمند این وام هستم لطفا راهنمایی کنید تا بتوانم وام را دریافت کنم

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری باید یکی از اسناد گفته شده یعنی سند خودرو، سند ملکی، طلا، سیم کارت ۹۱۲ رو باید داشته باشه.

 6. محمدتقی محمدی گفت:

  باسلام,عرض ادب
  بنده بخاطر تصادف و تعمیرات کلی خودرو نیاز مبرم وفوری به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان هستم،
  ماشینم
  پژو پارس ۸۹ وبنام خودم و در تهران هستش

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷۷ تماس بگیرید راهنمایتتون میکنن در رابطه با وام فوری

 7. رضا قربانی گفت:

  سلام با سیم کارت ۹۱۲ چقد میتونم وام بگیرم
  هم میتونم چک بدم هم سفته

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر، بستگی به ارزش سیم کارت شما داره میتونید تا ۸۰ درصد ارزش سیم کارتتون رو وام فوری دریافت کنید.

 8. محمدعلی گفت:

  سلام وقت بخیر من سند ملک دارم ولی به اسم پدرم هستش و فوت کرده هنوز تفکیک نشده امکان وام گرفتن هستش با اون سند؟ باید اصل سند پیش شما بمونه یا کپی سند اینارو هم بگید ممنون میشم ?????

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر تسلیت میگم? متاسفانه برای دریافت وام فوری حضور صاحب سند الزامی هست و بدون صاحب سند امکان گرفتن وام وجود نداره.

   1. احمد احمدی گفت:

    سلام
    ماشین من مزدا ۳۲۳ سواریمدل ۸۵ هستش، آیا وام خودرو بهش تعلق میگیره؟

    1. Tavangar گفت:

     سلام وقتتون بخیر متاسفانه به مدل زیر ۹۰ وام تعلق نمیگیرد.

 9. حسین کاظمی گفت:

  سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری بدون ضامن نیاز به سند ملک و یا خودرو هست؟ بدون داشتن این اسناد امکان دریافت وام فوری نیست؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقت شماهم بخیر، بعله برای دریافت وام فوری حتما نیاز به داشتن سند خودرو و یا ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

 10. محمدی گفت:

  سلام برای وام ضروری ۲۰۰ میلیون تومان با سند همراه امکان دارد

  1. Tavangar گفت:

   سلام وفتتون بخیر بعله اگه سند خودرو یا ملک داشته باشید میتونید دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر از وام فوری میتونید با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 11. مجتبی گفت:

  سلام ارزش ملك من 4ميليارده،دسته چک هم ندارم ،چه مبلغی تعلق میگیره واینکه مدت زمان برگشت ان چقدرهست واگه یک میلیاردش روفقط بخوام تویکساله نحوه برگشت چگونه هست؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   اگه ملکتون تهران یا کرج هست میتونید برای دریافت وام فوری و اطلاع دقیق از شرایط با شماره 09122244690 تماس بگیرید.

 12. موسوی گفت:

  سلام روی کد ۴ هم وام میدین؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر، برای اطلاع دقیق از این مورد لطفا با یکی از کارشناس های ما تماس بگیرید

 13. ابوالفضل عشوري گفت:

  مستمري بگير تامين اجتماعي و درخواست وام فوري

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   وام آزاد هست و فقط روی سند خودرو و ملک و طلا و سیم کارت ۹۱۲ پرداخت میشه

  2. ابوالفضل عشوري گفت:

   دریافت وام فوری فوری

   1. Tavangar گفت:

    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
    برای دریافت وام فوری با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 14. حسینی گفت:

  سلام وقتتون بخیر شرایط دریافت وام فوری به چه صورت هست با سند ملکی؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام روز بخیر
   برای اطلاع کامل از شرایط میتونین به صفحه وام با سند ملکی مراجعه کنید و یا با یکی از شماره های 09122244690 و یا 09397447777 تماس بگیرید.

 15. قاسمی گفت:

  امکانش هست وام فوری روی سند وانت گرفت؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   خیر متاسفانه این وام فقط روی سند خودرو های سواری قابل پرداخت هست.

 16. نظری گفت:

  سلام وقتتون بخیر روی پراید مدل ۹۲ چقدر میشه وام فوری دریافت کرد؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام روز بخیر
   برای اطلاع دقیق از شرایط و دریافت مشاوره رایگان در رابطه با دریافت وام فوری با یکی از شماره های 09397447777 و یا 09122244690 تماس بگیرید.

 17. باقری گفت:

  سلام وقتتون بخیر من ۵۰ میلیون وام فوری نیاز دارم سند ماشین پلاک تهران هم دارم

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر متاسفانه زیر ۱۰۰ میلیون پرداخت نداریم.

   1. علی گفت:

    سلام وام با سفته شرایطش چه جوریه

    1. Tavangar گفت:

     سلام وقتتون بخیر
     برای دریافت وام فوری با سفته نیاز به یکی از سند های خودرو، ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

     1. فرهان گفت:

      سلام تو شهرستان ما هم باشه روزی ۱۰۰نفر وام میخوان سند همه چیم دارن ولی اینجا بانگ وام نمیده دارین اینجا کسی کار ادراریو انجام بده روزی۳۰میلیارد وام میگرم با سند اینا

     2. Tavangar گفت:

      سلام وفتتون بخیر متاسفانه حوزه کاری ما تهران هست

 18. یاسین گفت:

  سلام من ساکن پیشوا هستم ملکم در پیشوا هست قیمت کل هم 400 تومن هست می تونم وام 100 تومنی بگیرم و اینکه حتما باید یکساله پرداخت کرد یا زمانش می تونه بیشتر هم بشه

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از این موارد با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید.

 19. علیخانی گفت:

  وام فوری شما فقط در تهران پرداخت میشه؟ من مازندران سند ملکی دارم میخوام روشون وام دریافت کنم

  1. Tavangar گفت:

   سلام روزتون بخیر
   حوزه کاری ما فقط در تهران و اطراف تهران هست متاسفانه

   1. مهدی گفت:

    سلام اگه وام گرفته باشیم و هنوز اقساطش مونده باشه باز میتونیم وام بگیریم؟

    1. Tavangar گفت:

     سلام وقتتون بخیر
     اگه خوش حساب باشین و اقساط رو به موقع پرداخت کرده باشین میتونید دوباره وام دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *