وام فوری

شما در موسسه حقوقی توانگر می‌توانید در کمتر از ۲ روز کاری وام فوری دریافت کنید. برای دریافت وام از موسسه ما، نیاز به داشتن دسته چک و همچنین یکی از اسناد زیر دارید:
وام خودرو
وام با سند خودرو

دریافت وام با سند خودرو پلاک تهران

وام سند ملکی
وام با سند ملکی

دریافت وام با سند ملک مسکونی و اداری تهران و کرج

وام سیم کارت
وام سیم کارت

دریافت وام با سیم کارت ۹۱۲ کد ۱ و ۲

وام طلا
وام طلا

دریافت وام با طلا در کمتر از ۲ ساعت

درخواست وام فوری

سند انتخابی*
دسته چک*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

نحوه دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر

از چالش های دریافت وام فوری از بانک میتوان به مواردی از جمله نیاز به سپرده، داشتن ضامن مورد تایید، اتلاف زمان جهت انجام روال اداری و غیره اشاره نمود. موسسه حقوقی توانگر با ارائه راهکاری مناسب نحوه دریافت وام فوری را در سریع ترین زمان و بدون نیاز به سپرده گذاری فراهم کرده است که در ادامه شرایط کامل را بصورت خلاصه آورده ایم :

 • پرداخت سرمایه در این موسسه بصورت وام فوری بدون سپرده میباشد و شما نیازی به سپرده گذاری ندارید.
 • تسهیلات این موسسه از نوع وام سریع میباشد و بدون اتلاف زمان اعتبار سنجی شما میتوانید در کمتر از ۲ روز از این موسسه وام دریافت کنید.
 • جهت دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر شما نیازی به ضامن ندارید.
 • برای دریافت وام فوری، شما نیازمند داشتن یکی از اسناد ذکر شده و همچنین داشتن دسته چک صیادی میباشید.
شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن

شرایط دریافت وام فوری بدون ضامن

این وام بر خلاف وام های بانکی با راحت ترین شرایط به شما پرداخت میشود. برای دریافت این وام شما نیاز به ضامن ندارید. تنها شرط پرداخت این وام سن بالای ۱۸ سال و داشتن یکی از سند های ملک، خودرو، طلا و یا سیم کارت دارید.

البته این وام فقط در تهران و کرج پرداخت میشود و برای دریافت این وام شما باید ساکن تهران و یا کرج باشید.

حداقل مبلغ وام:۲۰۰ میلیون تومان
حداکثر مبلغ وام:۴۰ میلیارد تومان
 ضامن مورد نیاز:بدون نیاز به ضامن
سند مورد نیاز:ملک، خودرو، طلا و سیم کارت
وام فوری چند ساعته

وام فوری چند ساعته پرداخت میشود؟

وام فوری بدون سپرده معمولا از طرف بانک ها ارائه نمیگردد و درصورت پرداخت هم شرایط ضامن ها و زمان پرداخت شما را از دریافت این وام منصرف میکند.
اما با دریافت وام بدون ضامن از توانگر بسته به سند شما برای ضمانت مدت زمان پرداختش متفاوت میباشد. اگر شما قصد داشته باشید با سند ملکی و یا اداری وام دریافت کنید نیاز به گذشت یک یا نهایتا دو روز جهت انجام مراحل اداری پرداخت وام میباشد.

شما میتوانید به راحتی وام خودرو بدون ضامن سال ۱۴۰۳ رو در کمتر از دو ساعت کاری دریافت کنید.

همچنین اگر شما قصد داشته باشید با طلا و یا سیم کارت این نوع وام فوری را دریافت کنید در سریع ترین زمان ممکن یعنی کمتر از نیم ساعت میتوانید مبلغ مورد نیاز خود را دریافت کنید.

در تمامی این مراحل شما نیازی به ضامن ندارید و میتوانید بدون ضامن از تسهیلات موسسه حقوقی توانگر بهره مند شوید.

سقف مبلغ وام فوری پرداختی چقدر است

سقف مبلغ وام فوری پرداختی چقدر است؟

مبلغ این وام بستگی به توان سند شما دارد. روی سند ملکی و اداری شما میتوانید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک خود را وام دریافت کنید. برای مثال اگر ملک شما ارزشی برابر با ۱۰ میلیارد داشته باشد شما میتوانید بین ۶ الی ۷ میلیارد تومان وام بدون ضامن در کمتر از ۳ روز کاری دریافت کنید.

همچنین اگر شما قصد داشته باشید بر روی سند خودروی خود وام فوری دریافت کنید، میتوانید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودرو وام دریافت کنید. برای مثال اگر خودروی شما ارزش ۱ میلیاردی داشته باشد شما میتوانید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومان در کمتر از دو ساعت از موسسه ما وام دریافت کنید، و تنها شرط برای دریافت این وام پلاک تهران بودن خودرو و داشتن دسته چک صیادی میباشد.

این شرایط برای دریافت وام با طلا کمی متفاوت است. شما میتوانید تا ۹۰ درصد ارزش طلای خود را وام فوری دریافت کنید، برای مثال اگه شما ۱۰۰ میلیون طلا داشته باشید میتوانید در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومان وام دریافت کنید.

برای دریافت تمام وام های بالا شما نیازی به هیچ گونه ضامن ندارید.

همچنین شما میتونید از حداقل ۲۰۰ میلیون تا حداکثر توان سندتون تا ۱۰۰ میلیارد تومان وام دریافت کنید.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مراحل دریافت وام فوری

در این وام بدون ضامن که از موسسه حقوقی توانگر دریافت میکنید شما نیازی به ضامن ندارید و در اصل با سند خودتون میتوانید به راحتی وام دریافت کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید با سند ملک مسکونی و یا اداری خودتون وام دریافت کنید و بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند ملک شما در رهن موسسه حقوقی قرار میگیرد و همچنان سند به نام شما باقی میماند، و با پرداخت مبلغ وام، سند شما آزاد میشود.

همچنین اگر قصد داشته باشید بروی سند خودروی خود وام فوری دریافت کنید بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودروی شما جهت ضمانت در رهن موسسه حقوقی توانگر قرار میگیرد اما همچنان سند و پلاک به نام شما باقی میماند و بعد از پرداخت مبلغ وام، سند شما به حالت قبل برمیگردد.

همچنین برای دریافت وام فوری با طلا هم طلای شما با نام و مشخصات شما در صندوق امانات بانک نگه داری میشود تا زمان پرداخت مبلغ وام و بعد از پرداخت مبلغ، طلا به شما بازگردانده میشود.

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و برای هر پرونده وامی قراردادی کاملا قانونی و اصولی زیر نظر وکیل های موسسه حقوقی توانگر تنظیم میشود، تا شما بتوانید با خیالی راحت هر مبلغ وامی که مورد نیازتان میباشد را از موسسه ما دریافت کنید.

مراحل دریافت وام فوری
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
دریافت وام فوری با سند ملکی

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند ملک مسکونی و اداری

برای دریافت این وام شما نیاز به سند ملک مسکونی و یا اداری تهران و کرج و اطراف تهران دارید. این نوع وام فوری فقط در تهران و کرج قابل پرداخت میباشد و در استان ها و شهرستان های دیگر پرداخت نمیشود.

برای دریافت این وام فوری داشتن سند تک برگ، بنچاق و پایان کار ملک الزامی میباشد.

داشتن سند شش دانگ الزامیست و اگر سند دانگی و به نام چند مالک است، حضور تمامی افراد هنگام دریافت وام آزاد الزامیست. دریافت وام به صورت وکالتی امکان پذیر نمیباشد.

همچنین برای دریافت این وام سند شما نباید در رهن بانک و یا شخص دیگری باشد.

دریافت وام فوری با سند خودرو

شرایط کامل دریافت وام فوری با سند خودرو و ماشین

این وام به تمام خودرو های ایرانی و خارجی تعلق میگیرد و شما میتوانید بر روی سند تمام خودرو های داخلی که ارزشی بالای ۴۰۰ میلیون تومان دارند، مثل دنا و شاهین و ۲۰۶ و … و تمام خودرو های خارجی این وام را دریافت کنید.

برای دریافت این وام پلاک خودرو شما باید پلاک تهران باشد و این وام فوری فقط در تهران پرداخت میشود.

همچنین برای دریافت این وام مدل خودروی شما باید بالای سال ۱۳۹۰ باشد و ارزش روز خودروی شما هم باید حداقل بالای ۴۰۰ میلیون باشد تا بتوانید وام با سند خودرو دریافت کنید، در ضمن این وام فقط به خودرو های سواری تعلق میگیرد.

شرایط بازپرداخت وام فوری

بازپرداخت وام ها بسته به انتخاب شما میتونه یک ماه تا یک سال باشد، که به شرط خوش حسابی شما میتونید این وام رو تمدید هم بکنید.

باز پرداخت کاملا بر اساس شرایط شما سازگار میشود. و شما میتونید به صورت ماهانه، دوماه یکبار و… بازپرداخت خودتون رو مشخص کنید.

همچنین شما میتونید بخشی از مبلغ وام خودتون رو به صورت یکجا پرداخت کنید تا هم از اصل پول پرداختی و هم از قسط وام کسر بشه.

وام فوری یک روزه

شرایط سخت و مراحل طولانی بانک ها برای پرداخت وام معمولا متقاضیان دریافت وام رو منصرف میکنه، در بعضی از شرایط هم شما نیاز به دریافت وام به صورت خیلی فوری دارید که نمیتونید مدت زمان زیادی رو صرف انجام مراحل اداری کنید.

از همین رو موسسه ما شرایطی رو فراهم کرده که شما میتونید وام فوری یک روزه و یا حتی سریع تر هم دریافت کنید. برای مثال برای دریافت وام طلا شما میتونید در عرض نیم ساعت وام خودتون رو دریافت کنید.

همچنین وام با سند خودرو در کمتر از دو ساعت و وام فوری با سند ملکی هم در کمتر از دو روز کاری به صورت کامل به شما پرداخت میشود.

وام بدون سپرده

معمولا در بانک ها اولین شرط پرداخت وام داشتن سپرده در بانک هست که شرایط دریافت وام رو برای متقاضیان دریافت وام فوری سخت میکنه. به همین دلیل موسسه حقوقی توانگر شرایطی رو برای متقاضیان وام فراهم کرده که شما بتونید وام بدون سپرده دریافت کنید در کمترین زمان ممکن، معمولا پرداخت وام های موسسه ما بین نیم ساعت تا نهایتن دو روز کاری هست و محدودیتی هم در پرداخت وام فوری نداریم.همچنین اگه دسته چک برای دریافت وام ندارید شما میتونید از وام فوری با سفته موسسه ما استفاده کنید.

وام فوری بدون ضامن

سخت ترین مرحله دریافت وام پیدا کردن ضامن است. داشتن ضامن معتبر و کارمند این روزه ها خیلی سخت شده و ممکنه که شماهم با این مشکل مواجه شدید. اما شما میتونید وام فوری بدون ضامن رو به راحتی از موسسه ما دریافت کنید. در موسسه ما برای دریافت وام از موسسه ما شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید و میتونید فقط با یکی از سند های گفته شده وام خودتون رو دریافت کنید.
وام فوری یک روزه

وام فوری یک روزه بدون ضامن

از آنجایی که بانک ها شرایط سختی برای پرداخت وام دارند عملا دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن از بانک ها غیر ممکن است. برای دریافت وام یک روزه شما میتوانید از روش های مختلف اقدام کنید، اولین روش استفاده از اپلیکیشن های وام دهی مختلف مثل ویپاد، لندو، از کی و … است که شما با ثبت نام در این اپلیکیشن ها و ارسال مدارک خودتون میتوانید وام دریافت کنید.

یکی دیگ از راه های دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن خرید وام است که شما با سر زدن به وبسایت هایی که خدمات خرید و فروش وام ارائه میدهند میتوانید وام های مختلف رو مشاهده کنید.

اما راه آخر و بهترین راه دریافت وام فوری یک روزه بدون ضامن دریافت وام از موسسات پرداخت وام است که با اسناد مختلفی مانند سند ملک، سند خودرو و طلا شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن وام فوری دریافت کنید، موسسه حقوقی توانگر با ۱۵ سال سابقه قابل استعلام اماده ارائه پرداخت وام یک روزه به مشتریان محترم است.

وام فوری بدون سپرده

بانک ها روش های مختلفی برای پرداخت وام دارند که یکی از این روش ها سپرده گذاری در بانک ها هست، این روش شاید برای برخی از درخواست کنندگان وام روشی کارآمد باشه اما از طرفی اکثر کسانی که نیاز به وام دارند توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارن به همین دلیل روش های دیگری برای دریافت وام فوری بدون سپرده وجود دارد

اگه شما نیاز به وام دارید و توانایی سپرده گذاری در بانک ها رو ندارید با داشتن ضامن و یا سند ملک میتوانید از بانک های مختلف مانند بانک ملی، بانک ملت، بانک شهر و … این وام رو دریافت کنید. برای اطلاع کامل از طرح های مختلف این بانک ها میتوانید به شعب بانک ها مراجعه کنید.

همچنین شما میتونید به راحتی و بدون نیاز به سپرده با داشتن سند ملک، سند خودرو و طلا از موسسه حقوقی توانگر وام دریافت کنید.

بهترین راه دریافت وام فوری

راه های زیادی برای دریافت وام فوری است، ساده ترین اونها دریافت وام فوری از بانک ها هست که شرایط سختی برای پرداخت وام دارند.
یکی از راحت ترین راه ها برای دریافت وام فوری دریافت وام از موسسه حقوقی توانگر هست که شما بدون نیاز به سپرده و ضامن فقط با سند خودرو، ملک و یا طلا میتونید وام خودتون رو در کمترین زمان دریافت کنید.
برای دریافت این وام از موسسه حقوقی توانگر میتونید با شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ و ۹۱ ۹۴ ۱۲۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا به صورت کامل شمارو راهنمایی کنند.
پاسخ پرسش های شما در این جا آورده شده است
شما میتونید در کمتر از یک ساعت از موسسه ما وام فوری دریافت کنید.

بسته به شما شرایط متفاوت است، میتونید با یکی از شماره های ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ ، ۹۱ ۹۴ ۱۲۶ ۰۹۱۲ تماس بگیرید تا اطلاعات کامل رو دریافت کنید.

شما با داشتن سند ملک تهران و یا حومه تهران بدون نیاز به ضامن وام فوری دریافت کنید.

شما میتوانید هم با سفته هم با چک وام فوری دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای دریافت وام فوری از موسسه حقوقی توانگر شما نیاز به هیچگونه ضامن رسمی یا کارمند ندارید.

شما میتونید بدون نیاز به سپرده گذاری با سند ملک مسکونی یا اداری، سند خودرو، طلا و یا سیم کارت وام فوری بدون سپرده دریافت کنید.

73 Responses
 1. سلام وقت بخیر. میخواستم بپرسم که با چک صیادی هم وام می‌دهید؟

   1. سلام وقت بخیر من خونه کرج دارم و ماشین هم دارم روی کدومش میتونم بگیرم قیمت خونه ام ۲ملیاردهستش….و ماشین هم قیمت ۲۰۰ملیون

    1. سلام وقت بخیر، اگه پلاک خودرو تهران هست با خودرو میتونید دریافت کنید اگه پلاک کرج هست میتونید با سند ملک دریافت کنید.

 2. سلام روز بخیر وام فوری یک روزه ۳۰۰ میلیونی نیاز داشتم سند خودرو پلاک تهران هم دارم از چه طریقی برای دریافت وام باید اقدام کنم؟

  1. سلام دوست عزیز روز شما هم بخیر، برای دریافت وام میتونید با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 3. سلام وقت بخیر
  ببخشید من به وام 200تا250تومنی نیاز دارم ایا میتونم سند ماشینم رو بزارم ارزش ماشینم 350تومن هست 🤔

 4. بنده پژو پارس مدل 89 دارم قیمتش هم بیش از 300 میلیون است، دسته چک هم دارم آیا میتونم وام بگیرم و اگر میتونم چقدر؟

 5. باسلام
  در تشریح و نوشتار برای وام با سند ملکی موکدا در چندین جا اشاره داشته اید بجز سند ملک نه به چک و نه سفته نیازی نمی باشد اما در تماس یا همکارنتان داشتن دسته وک الزامی است‌ ‌.
  خوب است ابتدا این تناقض را برطرف کنید، سپس اعلام آمادگی برای ارایه وام داشته باشید .

  1. سلام وقتتون بخیر،
   در ابتدای توضیحات صفحه نوشته شده است “در صورتی که ملک شما در حومه تهران است برای دریافت وام داشتن دسته چک الزامی میباشد.” در صورتی که ملک شما در داخل تهران باید نیازی به دسته چک نیست و در صورتی که در حومه تهران باید باید دسته چک داشته باشید.

 6. سلام وام از روی قولنامه خونه کدرهگیری دار داده میشه…خونه مسکن مهر میباشد و هنوز سندش رو ندادن ولی قولنامه مهضری داریم

   1. سلام خسته نباشید هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن
    لطفاً جواب مارو بدین اگه کارمون گیر نبود الکی الاف نیستیم که زنگ می‌زنیم
    ۰۹۱********
    ممنون میشم یه جوابی بدین.

    1. سلام وقتتون بخیر شنبه تا پنجشنبه ( غیر از ایام تعطیل رسمی ) ساعت ۹ الی ۶ غروب همکاران ما همیشه پاسخگو هستند.

 7. سلام خسته نباشید درصد سود وام خودرو ۱۰۰ میلیونی چند درصد هست

  1. سلام وقتتون بخیر تماس بگیرید همکارهامون راهنماییتون میکنند.

  2. با سند ملکی تا سقف ۲ میلیارد چند درصد هست و بالاترین مدت بازپرداخت چه مدت ؟

   1. سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از شرایط لطفا با یکی از شماره های 09121269491 و 09122244690 تماس بگیرید.

 8. با سلام و احترام
  من برای ازدواج قصد مهاجرت به تهران رو دارم، خودرو سمند ef7 مدل 96 دارم که متاسفانه پلاک تهران نیست.
  چون در توضیحاتتون قید: خودرو باید پلاکش از تهران باشه آورده شده. آیا در این مورد استثنائی هم وجود داره؟

  1. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری پلاک خودروتون حتما باید پلاک تهران باشه

 9. سلام وقتتون بخیر
  من نیازمند وام 100 تا 200 میلیونی هستم اما سند ملکی یا خودرو ندارم و خیلی نیازمند این وام هستم لطفا راهنمایی کنید تا بتوانم وام را دریافت کنم

  1. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری باید یکی از اسناد گفته شده یعنی سند خودرو، سند ملکی، طلا، سیم کارت ۹۱۲ رو باید داشته باشه.

 10. باسلام,عرض ادب
  بنده بخاطر تصادف و تعمیرات کلی خودرو نیاز مبرم وفوری به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان هستم،
  ماشینم
  پژو پارس ۸۹ وبنام خودم و در تهران هستش

  1. سلام وقتتون بخیر برای با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷۷ تماس بگیرید راهنمایتتون میکنن در رابطه با وام فوری

 11. سلام با سیم کارت ۹۱۲ چقد میتونم وام بگیرم
  هم میتونم چک بدم هم سفته

  1. سلام وقتتون بخیر، بستگی به ارزش سیم کارت شما داره میتونید تا ۸۰ درصد ارزش سیم کارتتون رو وام فوری دریافت کنید.

 12. سلام وقت بخیر من سند ملک دارم ولی به اسم پدرم هستش و فوت کرده هنوز تفکیک نشده امکان وام گرفتن هستش با اون سند؟ باید اصل سند پیش شما بمونه یا کپی سند اینارو هم بگید ممنون میشم ?????

  1. سلام وقتتون بخیر تسلیت میگم? متاسفانه برای دریافت وام فوری حضور صاحب سند الزامی هست و بدون صاحب سند امکان گرفتن وام وجود نداره.

   1. سلام
    ماشین من مزدا ۳۲۳ سواریمدل ۸۵ هستش، آیا وام خودرو بهش تعلق میگیره؟

    1. سلام وقتتون بخیر متاسفانه به مدل زیر ۹۰ وام تعلق نمیگیرد.

 13. سلام وقتتون بخیر برای دریافت وام فوری بدون ضامن نیاز به سند ملک و یا خودرو هست؟ بدون داشتن این اسناد امکان دریافت وام فوری نیست؟

  1. سلام وقت شماهم بخیر، بعله برای دریافت وام فوری حتما نیاز به داشتن سند خودرو و یا ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

 14. سلام برای وام ضروری ۲۰۰ میلیون تومان با سند همراه امکان دارد

  1. سلام وفتتون بخیر بعله اگه سند خودرو یا ملک داشته باشید میتونید دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر از وام فوری میتونید با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 15. سلام ارزش ملك من 4ميليارده،دسته چک هم ندارم ،چه مبلغی تعلق میگیره واینکه مدت زمان برگشت ان چقدرهست واگه یک میلیاردش روفقط بخوام تویکساله نحوه برگشت چگونه هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   اگه ملکتون تهران یا کرج هست میتونید برای دریافت وام فوری و اطلاع دقیق از شرایط با شماره 09122244690 تماس بگیرید.

  1. سلام وقتتون بخیر، برای اطلاع دقیق از این مورد لطفا با یکی از کارشناس های ما تماس بگیرید

 16. مستمري بگير تامين اجتماعي و درخواست وام فوري

  1. سلام وقتتون بخیر
   وام آزاد هست و فقط روی سند خودرو و ملک و طلا و سیم کارت ۹۱۲ پرداخت میشه

   1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
    برای دریافت وام فوری با یکی از شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 17. سلام وقتتون بخیر شرایط دریافت وام فوری به چه صورت هست با سند ملکی؟

  1. سلام روز بخیر
   برای اطلاع کامل از شرایط میتونین به صفحه وام با سند ملکی مراجعه کنید و یا با یکی از شماره های 09122244690 و یا 09397447777 تماس بگیرید.

  1. سلام وقتتون بخیر
   خیر متاسفانه این وام فقط روی سند خودرو های سواری قابل پرداخت هست.

 18. سلام وقتتون بخیر روی پراید مدل ۹۲ چقدر میشه وام فوری دریافت کرد؟

  1. سلام روز بخیر
   برای اطلاع دقیق از شرایط و دریافت مشاوره رایگان در رابطه با دریافت وام فوری با یکی از شماره های 09397447777 و یا 09122244690 تماس بگیرید.

 19. سلام وقتتون بخیر من ۵۰ میلیون وام فوری نیاز دارم سند ماشین پلاک تهران هم دارم

  1. سلام وقت شما هم بخیر متاسفانه زیر ۱۰۰ میلیون پرداخت نداریم.

    1. سلام وقتتون بخیر
     برای دریافت وام فوری با سفته نیاز به یکی از سند های خودرو، ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید.

     1. سلام تو شهرستان ما هم باشه روزی ۱۰۰نفر وام میخوان سند همه چیم دارن ولی اینجا بانگ وام نمیده دارین اینجا کسی کار ادراریو انجام بده روزی۳۰میلیارد وام میگرم با سند اینا

     2. سلام وفتتون بخیر متاسفانه حوزه کاری ما تهران هست

 20. سلام من ساکن پیشوا هستم ملکم در پیشوا هست قیمت کل هم 400 تومن هست می تونم وام 100 تومنی بگیرم و اینکه حتما باید یکساله پرداخت کرد یا زمانش می تونه بیشتر هم بشه

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از این موارد با شماره ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید.

 21. وام فوری شما فقط در تهران پرداخت میشه؟ من مازندران سند ملکی دارم میخوام روشون وام دریافت کنم

  1. سلام روزتون بخیر
   حوزه کاری ما فقط در تهران و اطراف تهران هست متاسفانه

   1. سلام اگه وام گرفته باشیم و هنوز اقساطش مونده باشه باز میتونیم وام بگیریم؟

    1. سلام وقتتون بخیر
     اگه خوش حساب باشین و اقساط رو به موقع پرداخت کرده باشین میتونید دوباره وام دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *