پایه

سرمایه آزاد | پرداخت سرمایه آزاد

پرداخت سرمایه آزاد فوری

شما میتونید در موسسه حقوقی توانگر در کمتر از یک روزی سرمایه ازاد دریافت کنید بدون نیاز به چک و یا ضامن فقط با سند ملک مسکونی و اداری و یا سند انواع خودرو های ایرانی و خارجی

سرمایه ازاد یا پرداخت سرمایه چیست؟

سرمایه آزاد به نقدینگی افرادی گفته میشه که این نقدینگی در کاری سرمایه گذاری نشده است و اصطلاحا پول بی کار است که به آن سرمایه آزاد میگویند.

پرداخت سرمایه چیست؟

معمولا کسانی که نیاز به نقدینگی برای انجام امور خود دارند مانند کاسبانی که با پول کار میکنند و یا کسانی که میخواهند کسب و کار خودشون رو ارتقا بدن برای مثال با راه انداختن خط تولید جدیدی تولید شرکتشون رو افزایش بدن این سرمایه رو دریافت میکنند و ضمانتی بابت اصل سرمایه به سرمایه گذار میدهند و به ازای هر ماهی که این سرمایه دست آن ها هست سودی رو به صاحب سرمایه پرداخت میکنند که به این کار پرداخت سرمایه آزاد میگویند.

بیشتر بخوانید: وام با سند خودرو

پرداخت سرمایه آزاد یا دریافت وام؟

معمولا اولین راه حلی که برای حل مشکلات مالی و یا تامین مالی به ذهن افراد میرسد گرفتن وام فوری های مختلف از بانک هستش اما خب معمولا به خصوص در شرایط اقتصادی الان گرفتن وام از بانک ها به این راحتی ها نیست و معمولا شرایط سختی برای پرداخت وام در نظر میگیرند مانند امتیاز حساب بالا و داشتن دسته چک و داشتن چندین ضامن معتبر و حتی اگه همه این شرایط رو هم داشته باشید مبلغ پرداختی وام ها معمولا خیلی محدود هست و شاید اصلا به کار شما نیاد!

توی این شرایط شما میتونین با دریافت سرمایه آزاد در سریع ترین زمان ممکن و با راحت ترین شرایط مبلغ مورد نظر خودتون رو دریافت کنید. شما میتونین از ۵۰ میلیون تومن تا ۵۰ میلیارد تومن از موسسه حقوقی توانگر سرمایه آزاد دریافت کنید بدون نیاز به هیچگونه ضامن و حتی بدون نیاز به چک! شما میتونین برای دریافت سرمایه آزاد از سند خودرو و یا سند ملک اداری و مسکونی خودتون استفاده کنین و ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش سند خودتون رو در یک یا نهایتن دو روز کاری سرمایه آزاد دریافت کنید.

پرداخت سرمایه آزاد

روال پرداخت سرمایه آزاد به چه شکل است؟

شما میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره های لازم در دفتر ما با مدارک خودتون حضور پیدا کنید و پس از انجام مراحل که در سریع ترین زمان انجام میشه سرمایه مورد نظرتون رو دریافت کنید.همچنین میتونید وام فوری از موسسه دریافت کنید.

شما بعد از حضور در دفتر ما با همراه داشتن مدارک شناسایی خودتون و سند خودرو و یا ملک خودتون بلافاصله مراحل پرداخت سرمایه به شما شروع میشه و همزمان با امضا قرارداد در دفترخانه اسناد رسمی سرمایه مورد نظر خودتون رو دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: وام با سند مسکونی

پرداخت سرمایه آزاد قانونی و شرعی است؟

دفتر ما موسسه حقوقی است و تمامی مراحل به صورت کاملا قانونی و شفاف انجام میشود و تمامی مراحل از امضا قرارداد و باقی مراحل در دفترخانه اسناد رسمی کاملا قانونی و زیر نظر وکلای دفتر ما انجام میشود تا شما بتونید با خیالی راحت سرمایه مورد نظرتون رو دریافت کنید.

پرداخت سرمایه آزاد به کاملا شرعی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام میشود.

پرداخت سرمایه آزاد با چک و یا سفته

در تامین سرمایه آزاد شما نیازی به داشتن دسته چک ندارید اما اگر در مراحل تامین سرمایه شما دسته چک داشته باشید سود پرداختی شما کمتر از پرداخت سرمایه با سفته است. پس اگه که شما دسته چک دارید یک امتیاز مثبت برای شما محسوب میشود اما باز هم الزامی به داشتن دسته چک نیست و شما میتونید سرمایه آزاد با سفته هم به راحتی دریافت کنید.

شرایط باز پرداخت سرمایه آزاد

در موسسه حقوقی توانگر شرایط باز پرداخت بسته به توان شما متغییر است و شرایط بازپرداخت رو خود شما بر اساس شرایط خودتون میتونید تعیین کنید. این یک نکته مثبت در سرمایه آزاد به حساب می آید که برعکس بانک ها که شرایط معینی برای بازپرداخت دارند و شما حتی اگه بعد از مدتی بخواهید تسویه کنید باید کل سود رو پرداخت کنید اما در موسسه ما این شرایط وجود نداره و شما هر زمان که نیازتون برطرف شد میتونید مبلغ دریافتی رو پرداخت کنید.

پرداخت سرمایه فوری و یکروزه؟

همونطور که بالاتر توضیح دادیم پرداخت سرمایه آزاد در کمترین زمان ممکن انجام میشه و معمولا برای دریافت سرمایه ازاد بر روی سند خودرو در کمتر از یک روز کاری انجام میشه و برای دریافت سرمایه آزاد با سند های مسکونی و اداری در کمتر از دو روز کاری انجام میشه.

بیشتر بخوانید: وام طلا

برای دریافت سرمایه آزاد پیش پرداخت نیاز است؟

در پرداخت سرمایه آزاد شما هیچگونه پیش پرداختی لازم نیست پرداخت کنید و عملا شما میتونید بدون هیچ هزینه ای سرمایه آزاد مورد نظر خودتون رو دریافت کنید. این هم یکی دیگ از مزایای دریافت سرمایه آزاد است که شما فقط با همراه داشتن مدارک موردنیازتون میتونید به راحتی سرمایه که نیاز دارید رو دریافت کنید.

مزایای سرمایه آزاد

مزایای پرداخت سرمایه آزاد

همونطور که بالاتر توضیح دادیم سرمایه ازاد برعکس وام های بانکی دارای مزایای زیادی است که مهمترین اون ها دریافت یکروزه، بدون پیش پرداخت، بدون نیاز به ضامن و یا دسته چک و غیره است

 • بدون نیاز به ضامن
 • بدون پیش پرداخت
 • پرداخت یکروزه
 • بدون نیاز به دسته چک
 • فقط با داشتن سند خودرو و یا ملک
 • بدون نیاز به انتقال سند

در پرداخت سرمایه آزاد سند به نام میخورد؟

هنگامی که شما برای دریافت سرمایه آزاد مراجعه کنید تمامی اسناد شما به نام باقی میماند و فقط بسته به مبلغی که شما دریافت میکنید بخشی از سند شما در دفترخانه در رهن موسسه ما قرار میگیرد. و شما همچنان میتونید از خودرو و یا ملک خودتون استفاده کنید.

همچنین با توجه به اینکه قرارداد رسمی نوشته میشه شما بعد از پرداخت مبلغ که دریافت کردید میتونید با در دست داشتن قرارداد و رسید های پرداختی به دفترخانه مراجعه کنید و سند خودتون رو فک رهن کنید.

سرمایه گذاری در پروژه های پرسود و پر بازده

اگه که شما سرمایه مورد نظر رو برای پروژه های خودتون نیاز دارید موسسه ما در بسیاری از پروژه های مختلف سرمایه گذاری انجام میده. اگه فکر میکنید که ایده خوبی دارید و یا برای کسب و کارتون نیاز به سرمایه گذار دارید میتونید با شماره ۶۹۰ ۴۴ ۲۲ ۰۹۱۲ تماس بگیرید. موسسه ما روی پروژه های پربازده و مطمئن به صورت شراکتی سرمایه گذاری میکند. نکته مهم در این خصوص این است که فعلا فقط در قبال اسناد مسکونی و خودرو در تهران و کرج فعالیت میکنیم.

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟

اگه نیاز به راهنمایی دارید و یا نیاز به تعیین وقت برای حضور در دفتر ما دارید کافیه که با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند.

سوالات متداول درباره پرداخت سرمایه آزاد

برای دریافت سرمایه آزاد شما نیاز به یکی از سند های خودرو، ملک، طلا و یا سیم کارت ۹۱۲ دارید. در صورتی که دسته چک ندارید با سفته هم میتونید سرمایه آزاد رو دریافت کنید.

برای دریافت سرمایه آزاد کافیست با یکی از شماره های ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ و یا ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید.

شما برای دریافت سرمایه آزاد علاوه بر چک و سفته نیاز به سند ملک، خودرو، طلا و سیم کارت نیز دارید.

4.9/5 - (36 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “سرمایه آزاد | پرداخت سرمایه آزاد

 1. علی گفت:

  سلام وقت بخیر باشهرستان کار نمیکنید؟؟؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر، پرداخت سرمایه آزاد فقط در تهران امکان پذیر هست

 2. علیرضا گفت:

  سلام
  شهرستان هستم
  هیچ راهی نیست با دسته چک شخصی یه وام ۲۰الی ۳۰میلیونی ۱۲ ماه پرداخت کنید؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   متاسفانه حوزه کاری ما فقط تهران و کرج هست و حداقل پرداختی هم ۵۰ میلیون است که نیاز به سند ماشین و خونه و یا طلا و سیم کارت دارید.

 3. قربانی گفت:

  پرداخت سرمایه آزاد فقط در تهران هست؟ تو شهرستان های تهران هم پرداخت دارید؟

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، اگه ضمانت شما سند خودرو باشه فقط پلاک تهران مورد قبول هست اما اگه قصد دارید با سند مسکونی سرمایه آزاد دریافت کنید میتونید با سند شهرستان های تهران هم دریافت کنید.

 4. رضا گفت:

  پرداخت سرمایه روی واحد تجاری هم دارید؟ تهران هستش

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز پرداخت سرمایه فقط با سند ملک مسکونی یا اداری امکان پذیره اما باز برای اطمینان با یکی از مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   1. فرهاد صادقی گفت:

    سلام

    عرض شود که ما یک ملک تجاری اداری صنعتی داریم لطفا بفرمایید شما تا چند درصد ارزش ملک، پرداخت سرمایه دارید؟ آیا میشه حضورا قبل از انجام کار نمونه کارهای شما رویت کرد؟
    ممنون

    1. Tavangar گفت:

     سلام وقت شما بخیر
     پرداخت ما فقط رو ملک های مسکونی و اداری هست و تا ۶۰ الی ۷۰ درصد ارزش ملک شمارو پرداخت میکنیم. و در جواب سوالتون هم بعله شما میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ تماس بگیرید تا هم راهنمایی های لازم رو دریافت کنید و در صورت نیاز تایم جلسه هماهنگ کنید و تشریف بیارید دفتر ما.

  2. حمید گفت:

   سلام اگه سفته یک میلیارد تومانی داشته باشم چقدر چه مبلغی وام میدین.

   1. Tavangar گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    پرداخت سرمایه آزاد فقط با داشتن سند امکان پذیر هست

 5. خانی گفت:

  سلام خسته نباشید سرمایه آزاد با چک هم پرداخت میکنید؟ ۵۰۰ میلیون نیاز دارم

  1. Tavangar گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، برای پرداخت سرمایه آزاد شما نیاز به سند خودرو، سند مسکونی و یا طلا و سیم کارت دارید. توی پرداخت هیچ محدودیتی نداریم و هر مقدار که نیاز داشته باشید میتونید دریافت کنید.

 6. یاسر گفت:

  سلام آیا با سفته هم سرمایه میدهید سرمایه‌ 150 میلیونی 6 ماهه می‌خوام با سفته هم میدهید

  1. Tavangar گفت:

   سلام وقتتون بخیر، پرداخت سرمایه فقط با به ضمانت گذاشتن سند خودرو، ملک، طلا و سیم کارت امکان پذیر هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *