با تبریک سال نو🌷 برای دریافت وام تماس بگیرید.

وام طلا

دریافت وام طلا یکی از سریع ترین راه های دریافت وام است که شما با امانت گذاشتن طلای خود به بین ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش طلای خودتون میتونید وام دریافت کنید.

در دریافت وام با طلا شما نیاز به هیچگونه ضمانتی ندارید و طلای شما ضامن شما هست.

تمامی مراحل دریافت وام طلا به صورت کاملا قانونی و شرعی در موسسه حقوقی توانگر انجام میشود.

مزایای دریافت وام روی طلا

دریافت وام با طلا برعکس دریافت وام از بانک در کمتر از یک ساعت پرداخت میشود و شما نیازی به انجام مراحل زمان بر اداری و بانکی ندارید. همچنین شما در دریافت وام با طلا نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید. از مزایای دریافت وام با طلا این است که شما میتونید با استفاده از طلاهای بی استفاده و طلاهایی که قصد فروش اون هارو ندارید استفاده کنید تا وام فوری دریافت کنید و نیاز مالی خودتون رو تامین کنید. همچنین با بالا رفتن قیمت طلا میتونید جلوی ضرر مالی خودتون رو بگیرید. همچنین شما میتونید وام با سند ملکی هم از موسسه ما دریافت کنید.

مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

فروش طلا یا دریافت وام با طلا؟

معمولا وقتی نیاز مالی دارید اولین چیزی که به ذهنتون میرسه فروش طلا های بی استفاده تامین کردن نیاز مالیتون هست. اما وقتی شما طلایی رو میخرید بستگی به طرح طلای شما ۱۵ الی ۳۰ درصد اجرت طلا ساز هست و ۷ درصد هم سود طلا فروش بعلاوه ۹ درصد هم مالیات که جمعا چیزی بین ۳۰ الی ۴۵ درصد!!

اما وقتی شما تصمیم به فروش طلا میگیرید اجرت طلا ساز و سود فروشنده و مالیات از اون کسر میشه و عملا شما طلای خودتون رو حداقل ۳۰ درصد پایین تر به فروش میرسوند. و در صورتی که نیاز داشته باشید دوباره اون طلا رو تهیه کنید باز چیزی بین ۳۰ الی ۴۵ درصد باید بیشتر هزینه که بتونید دوباره اون طلا رو تهیه کنید.

اما با به امانت گذاشتن طلای خودتون و دریافت وام روی طلا ارزش طلای شما حفظ میشه و شما فقط ماهانه سودی کمی رو بابت وام فوری که دریافت کردید پرداخت میکنید و در آخر هم طلای خودتون رو پس میگیرد. همچنین با بالارفتن قیمت طلا شما به راحتی جلوی ضرر مالی خودتون رو میگیرید.

وام طلا
مشاوره رایگان و دریافت وام
برای دریافت وام و مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
وام با طلا

روال دریافت وام با طلا

با مراجعه حضوری شما به دفتر ما و پس از محک زدن طلای شما و محاسبه ارزش واقعی آن طلای شما در صندوق امانات بانک به ضمانت گذاشته میشه و پس از امضای قرارداد رسمی در موسسه حقوقی توانگر و مشخص شدن زمان پرداخت شما مبلغ مورد نیاز شما در کمتر از نیم ساعت به شما پرداخت میشه. تمامی مراحل کار کاملا قانونی و شرعی هست و قرارداد زیر نظر وکیل رسمی دادگستری تنظیم میشه.همچنین شما میتونید وام با سند خودرو هم دریافت کنید.

دریافت وام روی طلا

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام روی طلا

تنها مدارک مورد نیاز برای دریافت وام آزاد فوری با طلا حضور شخص شما و به همراه داشتن کارت ملی، به همراه داشتن طلا و فاکتور خرید آن میباشد.در صورتی که شما چک داشته باشید درصد سود پرداختی ماهانه شما کمتر میشود.

وام با سفته
وام آزاد
وام با سند خودرو
وام سیم کارت
وام فوری
وام طلا
وام با سند ملکی

وام طلا مناسب چه اشخاصی است؟

وام طلا رو تمام اشخاصی که طلا بی استفاده دارند و برای تامین مالی خودشون قصد فروشش رو دارند مناسبه همچنین اگه نیاز فوری به نقدینگی دارید اما با توجه به شرایط سختگیرانه و یا حتی غیرممکن بانک ها مثل سپرده گذاری و داشتن ضامن کارمند و داشتن دسته چک و … نمیتونید از بانک وام دریافت کنید میتونید به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خودتون در کمتر از نیم ساعت مبلغ مورد نیاز خودتون رو دریافت کنید همچنین وام سیم کارت هم نوع دیگری از وام ها است که در کمتر از نیم ساعت پرداخت میشود.

دریافت وام روی طلا

سوالات متداول درباره وام با طلا

دریافت وام با طلا یکی از سریع ترین راه ها برای دریافت وام است. این وام نیاز به هیچگونه ضامنی ندارد و در کمتر از نیم ساعت پرداخت میشود. برای مشاوره رایگان میتونید با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۶۹۰ و یا ۰۹۱۲۰۹۱۵۹۵۲ و یا ۰۹۳۹۷۴۴۷۷۷۷ تماس بگیرید.

در دریافت این وام شما نیاز به هیچگونه ضامن و یا دسته چکی ندارید در واقع طلای شما ضامن شما است.
طلای شما که به عنوان ضمانت از شما دریافت میشود در حضور شما پلمپ میشود و در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

این وام به صورت فوری است و در کمتر از نیم ساعت به شما پرداخت میشود.

برای دریافت وام با طلا تنها کارت شناسایی شما و فاکتور خرید طلا و طلای شما مورد نیاز است.
وام فوری
وام فوری

سریع ترین راه دریافت وام فوری

وام خودرو
وام با سند خودرو

دریافت وام با سند خودرو بدون ضامن

وام سند ملکی
وام با سند ملکی

دریافت وام با سند ملک بدون ضامن

وام سیم کارت
وام سیم کارت

دریافت فوری وام با سیم کارت

وام طلا
وام طلا

دریافت وام با طلا بدون ضامن

آیکن وام آزاد
وام آزاد

بهترین راه برای تامین مالی سریع